У зв'язку з завантаженістю складу, затримка відправки деяких товарів може складати 2-3 дні. В суботу та неділю відвантаження не здійснюються.

Електровелосипеди

Електровелосипеди ще недавно були рідкістю, але сьогодні вже готові для щоденного використання. Велосипеди з електродвигунами стали легше, швидше і надійніше. У нас ви знайдете моделі для міської їзди, з високим комфортом і грязезащитой, і спортивні, на карбоновій рамі і гоночному обладнанні, вагою менше 17-ти кілограмів. Їх можна заряджати від звичайної розетки, а потужні акумулятори туристичних моделей дозволяють проїхати 200 і більше кілометрів без підзарядки. Якщо є питання - читайте нашу статтю "Як вибрати електровелосипед".

Якщо раптом, ви не хочете електробайк, то у нас завжди можна купити звичайний велосипед.
88 товаров
Электровелосипед Prophete Treckking 28''
Велосипед Prophete Trecking удачно прошел испытания ухабами и кочками, которые мне попадаются дорогой на работу. Амортизаторы здесь хорошие, поэтому чувствую себя при этом комфортно. Тормоза надежные.
Электровелосипед Haibike SDURО HardSeven 5.0
На то количество скоростей что тут есть рама правильно подобрана - облегчённая. Дисковые тормоза срабатывают идеально на большой скорости - не перегреваются. Все тросики полностью спрятаны, ничего не телепается все в раме. Мне очень понравился.
Электровелосипед Haibike SDURO FullSeven 7.0
Достаточно приятная и продуманная геометрия у рамы. Амортизация двухподвес, вилка воздушка. Амортизацию на кроссах и склонах протестил. Задний подвес вообще идеально отрабатывает. Ходовые на всех практически поверхностях чекал. По мокрому грунту больше пятнашки не советую выжимать, а по всем остальным можно в пол тапку давить. Устойчивость у байка на поворотах на 4 из 5. За полтора года кассетка до сих пор живая. У меня по цвету правда другой, но это сути байка не меняет.
Электровелосипед Trinx E-Bike X1E 26"
У велосипеда хорошая передняя амортизация на вилке (она пружинная) для езды по городу, трассе. Задняя часть хардтэльная. На нём комфортно ездить по ровной жёсткой поверхности. Тестил езду по пересечённой местности и по грунту, по грунту идёт ещё норм. Одного заряда аккума мне хватает, чтобы доехать до дачи и назад. Это примерно 52 километра туда-обратно.
Отличный недорогой электробайк для города.
Электровелосипед Haibike SDURO HardNine Carbon 8.0 29"
Немецкий аппарат качественной сборки с грамотным обвесом и хорошими ездовыми качествами. Если вкратце его описать, то именно так. Расписывать по его плюсам смысла нет, их слишком много. Для такого ценового диапазона один из лучших для меня электробайков. Служит мне этот хардтейл уже больше года и он в идеале до сих пор, при постоянной активной езде вне дороги.
Відображено 88 товарів
0
Ціна, грн.
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Бренд

Справжній  електровелосипед, на відміну від звичайного велосипеда з мотор-колесом, відрізняється значно більшою збалансованістю. У нього продумана конструкція, переднє колесо крутиться легко, акумулятор не заважає їзді, ніде не стирчать дроти. Велосипеди володіють правильною міцністю, розрахованою для руху зі швидкістю до 60 км\год. Оснащення звичайних велосипедів потужними мотор-колесами і важкими акумуляторами часто небезпечно. У мережі можна знайти безліч фотографій таких виробів з відірваними на повному ходу виделками, гумою, що вибухнула та іншими проблемами. Звичайно, саморобний електробайк дешевше, ніж китайські варіанти, але їх якість, надійність і довговічність породжують багато питань. Наш магазин продає електровелосипеди виключно від серйозних європейських виробників, які не відмовлять в дорозі, не зламаються і будуть радувати вас довгі роки.  

Часті питання про Електровелосипеди

Електровелосипеди - ТОП 5 покупок

Електровелосипеди - ТОП 5 крутих

Електровелосипеди - все про вибір

Чому ми найкращі?

  • ✔ 15 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 41665 товарів і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:30; Сб, ВС 10-15:00