Електровелосипеди з 8 (1х8) швидкостями

Електровелосипеди з 8 швидкостями дозволять Вам впевнено та комфортно катати у щільному міському потоці, розганятися до відчутної швидкості на порожніх вулицях та підкорювати легке бездоріжжя. Відчувати впевненість у своїх силах дозволить електромотор кареткового вузла або заспицирован в задньому колесі. Трансмісія 1х8 швидкості з якісним перемикачем, який м'яко та швидко змінює передатне число, додасть максимального задоволення від поїздки. Моделі велосипедів у даному розділі каталогу можуть проїхати на одному заряді акумулятора до 100 км, при цьому розганяючись до 32 км/год на електротязі. Дискові гідравлічні гальма надійно працюватимуть у будь-яку погоду, а одні мають легку вагу та дуже просто обслуговуються.

2 товари
Электровелосипед Bottecchia BE19 2...
Брала под заказ, ждала неделю, если учитывать также и срок доставки. В целом недолго. Некоторые магазины, даже при наличии на складе, могут неделю доставлять. А здесь относительно быстро вышло. Это мой первый велосипед с электромотором. Всё что пока могу по нему сказать, что регулятор мотора на руле быстро откликается. А одного заряда хватает на 96-98 км., если по ровной асфальтированной дороге ездить.
Электровелосипед Bianchi E-Spillo ...
Доброго дня. цей велосипед не має ручки газу, двигун тут працює як асистент. Так звана Система допомоги педалюванню (PAS) Вона працює до 25 км/год після чого автоматично вимикається та можна їхати швидше за допомогою власних сил
Відібрано 2 товари з 98
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальний пробіг на одному заряді
Тип амортизації
Тип вилки
Рік
Колір
Бренд
Особливості
Кількість швидкостей
8 (1х8) швидкостей
💰 Товарів у розділі2
💲 Цінавід 54600 грн
💎 Знижкадо 10%
🔥 Від брендівBottecchia, Bianchi
✅ Тип двигунаКаретковий, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00