Електровелосипеди з 8 (1х8) швидкостями

Електровелосипеди з 8 швидкостями дозволять Вам впевнено та комфортно катати у щільному міському потоці, розганятися до відчутної швидкості на порожніх вулицях та підкорювати легке бездоріжжя. Відчувати впевненість у своїх силах дозволить електромотор кареткового вузла або заспицирован в задньому колесі. Трансмісія 1х8 швидкості з якісним перемикачем, який м'яко та швидко змінює передатне число, додасть максимального задоволення від поїздки. Моделі велосипедів у даному розділі каталогу можуть проїхати на одному заряді акумулятора до 100 км, при цьому розганяючись до 32 км/год на електротязі. Дискові гідравлічні гальма надійно працюватимуть у будь-яку погоду, а одні мають легку вагу та дуже просто обслуговуються.

6 товарів
Электровелосипед Bottecchia BE19 2...
Брала под заказ, ждала неделю, если учитывать также и срок доставки. В целом недолго. Некоторые магазины, даже при наличии на складе, могут неделю доставлять. А здесь относительно быстро вышло. Это мой первый велосипед с электромотором. Всё что пока могу по нему сказать, что регулятор мотора на руле быстро откликается. А одного заряда хватает на 96-98 км., если по ровной асфальтированной дороге ездить.
Электровелосипед Bianchi E-Spillo ...
Доброго дня. цей велосипед не має ручки газу, двигун тут працює як асистент. Так звана Система допомоги педалюванню (PAS) Вона працює до 25 км/год після чого автоматично вимикається та можна їхати швидше за допомогою власних сил
Відібрано 6 товарів з 149
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Кількість швидкостей
8 (1х8) швидкостей
💰 Товарів у розділі6
💲 Цінавід 58500 грн
🔥 Від брендівBianchi, Aventon, Bottecchia та інше
✅ Тип двигунаКаретковий, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00