Тренажери

Тренажери для занять спортом вдома представлені в широкому асортименті для професіоналів і любителів. Можна вибрати моделі від таких відомих брендів, як House Fit, Ecofit, Lets Go, Champion, Power Play, Power System Zelart та інші. Кардіотренажери включають орбітреки, бігові доріжки гребні і велотренажери. Силові моделі допоможуть підтримувати тонус м'язів і призначені для різних рівнів навантаження, способів експлуатації. За допомогою систематичних занять спортом на тренажерах і правильного навантаження на організм можна досягти результату, адже здоровий спосіб життя завжди буде в моді.

749 товарів
Турник Hop-Sport HS-M050DP
взял ребенку для дома , легко установил в дверной пройом , покупкой доволен
Велотренажер Hop-Sport HS-090H Apollo ...
Очень грамотная и функциональная консолька управления у тренажёра. Много программ тренировок и режимов. И широкий спектр считывания критериев по организму. Нагрузки, даже интенсивные без рывков идут. Плавный ход у него. На таком заниматься одно удовольствие.
Брусья Hop-Sport HS-1003K
Неплохо, хорошая модель, мне нравится. Материал нормальный, все надежно закреплено, крепкая конструкция. Удобно, что обивку на подлокотниках и спинке сделали из приятного материала, он не вызывает раздражение после долгих занятий. В целом отличная и доступная модель.
Велотренажер Hop-Sport HS-045H Eos
Супер, за свої гроші просто шикарен! Не дуже гучний, плавні регулювання навантаження, не багато місця займає!
Велотренажер Hop-Sport HS-045H Eos
Вполне доволен данным тренажером, за такую цену это отличный вариант для домашних тренировок. Он компактный, весит мало, его легко перемещать с места на место. Датчики пульса радуют, замер четкой идет, на компьютере вся инфа видна за тренировку, и ее удобно просматривать.
Відображено 749 товарів
0
Ціна, грн
💰 Товарів у розділі750
💲 Цінавід 439 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівTunturi, Elitum, Besport та інше
✅ ПризначенняДля грудей, Для преса, Для сідниць та інше
✅ КласДля будинку, Професійний
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00