Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Підліткові велосипеди

Підліткові велосипеди – це велосипеди для юних велосипедистів від 8 до 14 років. На відміну від дитячих велосипедів тут вже є передачі, та й розмір велосипеда звичайно більше. Скористайтеся фільтрами ліворуч або телефонуйте нашим професійним консультантам, щоб купити велосипед для підлітка.

454 товари
Велосипед Cannondale Kids Trail 24
Велосипед оснащений надійною трансмісією і ефективними гальмами, що забезпечує безпеку і комфорт при катанні. Мій син вже кілька місяців користується цим велосипедом і дуже задоволений. Я рекомендую Cannondale Kids Trail 24 для всіх батьків, які шукають надійний і якісний велосипед для своїх дітей.
Велосипед Apollo Neo 7s Boys 24"
Велосипед Apollo Neo 7s Boys 24"ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Різниця в моделях Boys і Girls тільки в кольорі, різниці в характеристиках велосипедів немає. Зможе їздити без проблем
Велосипед Formula Smart 24" с корзи...
Купував мамі в подарунок. Робота менеджерів на високому рівні. Все приїхало досить гарно запаковано, все як треба. Досить практичний міський велосипед. Ціна відповідає якості. Покупкою задоволені. Дякуємо)
Велосипед Discovery Flint AM DD 24"
За четыре тысячи кататься по деревне пацану, да ещё и с пружинной вилкой амортизационной, да это прям кучеряво я скажу. да ещё и на 21-ой скорости. Покупайте. Для пацан обычного - это просто мечта будет, а не велик.  по карману цена не бьющая.
Велосипед Discovery Flint AM DD 24"
Купила велосипед своей десятилетней дочери по адекватной цене. Обе довольны. Гоняет теперь по дачному поселку, куда мы переезжаем на лето.Уверенно держится в удобном седле. Удачные колеса с двустенными, защищающими от ударов, ободьями, защищающих от восьмерок, надежные тормоза, широкий диапазон скоростей.
Відображено 454 товари
0
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Тип амортизації
Рік
Бренд
💰 Товарів у розділі452
💲 Цінавід 5309 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівHammer, Giant, Author та інше
✅ Для когоДля дорослих, Унісекс, Для дітей та інше
✅ Діаметр колеса26", 29", 24"+ та інше
  • Якщо зацікавити підлітка катанням на велосипеді, то він не матиме а ні часу, ані бажання проводити час у гаджетах. Під час катання в компанії батьків та знайомих він знайде тут своє хобі, друзів по покатушках та виросте зі здоровим тілом та психікою. Автор цих рядків сам зростає двох підлітків і чудово розуміє специфіку їхнього виховання.
  • Особливо вбиває дитяче здоров'я віддалена освіта, тому будь-який аматорський спорт, а особливо підлітковий велосипед - це порятунок від сидіння за комп'ютером з ранку до вечора. Ми маємо близько 300 моделей підліткових велосипедів і це найбільший вибір в Україні.
  • Для правильного вибору підліткового велосипеда вам варто в першу чергу знати зріст вашої дитини, стиль катання та бюджет на велосипед.
  • Не рекомендуємо брати сильно на виріст – оскільки зручність та кайф від катання це основа формування правильних звичок. Погодьтеся, якщо велосипед буде незручний, то підлітка на нього не заженеш і тільки відіб'єш бажання кататися.
  • У наш складний час очевидно, що підліткові велосипеди повинні бути не надто дорогими, але пам'ятайте, що коли дитина виросте, ви зможете велосипед віддати молодшому або продати. Тому ми не рекомендуємо брати найдешевші моделі, оскільки моделі середнього цінового рівня (від 300 у.о.) значно надійніші та довговічніші. 
  • Більшості клієнтів ми рекомендуємо підлітковий велосипед з алюмінієвою рамою, яка легша і не схильна до корозії. Касетна втулка завжди бажана, але не обов'язкова, на відміну від дорослих моделей. Ну і звісно краще вибирати українські бренди, цим ви допомагаєте своїм виробникам. Усі необхідні фільтри ви знайдете зліва сторінки або натиснувши на "гамбургер" у мобільній версії.
Підліткові велосипеди привеземо вам в місті: Харкові, Києві, Одесі, Дніпрі, Хмельницькому, Черкасах, Херсоні, Миколаєві, Чернівцях, Полтаві, Івано-Франківську, Ужгороді, Луцьку, Запоріжжя, Житомирі, Кропивницького, Чернігові, Тернополі і в інших містах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00