Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Міські велосипеди

Міські велосипеди - це практичність і краса. Крила і захист одягу від ланцюгу, багажник, корзина на кермі, підніжка, ліхтарики і габарити - все це органічно поєднується в класичному міському велосипеді. Навіть швидкості тут не так обов'язкові, а якщо і є, то краще віддати перевагу планетарну втулку, щоб менше замислюватися про обслуговування трансмісії. Гладка гума, чудово катящая по асфальту і типовим міським дорогам.
Хоча в місті, в принципі, можна їздити на будь-якому типі велосипеда від гірського до шосейника, але саме міські велосипеди увібрали в себе все найкраще для зручною і практичною повсякденної їзди на роботу і в магазин. Детальніше почитайте нашу статтю "Як вибрати міський велосипед".

Приємної покупки і подальшого катання!
129 товаров
Велосипед Momentum iNeed Street
Велосипед красивый, качественно собран. Легко устанавливать вручную под себя высоту седла, руль - с помощью ключа. В комплекте светлоотражатели, крепитель под стакан или бутылку, крепитель для насоса и, на заднем щитке колеса, - для небольшого багажа. Есть передние и задние тормоза, семь скоростей. На руле присутствует звонок. Из минусов - велик жестковатый, все изъяны дороги чувствуются попой. Седло миниатюрное, твёрдое и лишено каких-либо амортизационных свойств.
Велосипед Orbea Carpe 25
прекрасный стильный велик. Легкий и удобный. Для городского режима достаточно скоростей вполне. Стильная седуха с заклепками.
Велосипед Polygon Path 2
Собирал сам я его, думал уже собранный доставят, нет. В разобранном  виде пришёл. Мне доставщик сказал. что у них на сайте ссылки на инструкции есть видео. Вот по ней и собирал. Вчера в парке возле дома покатался, ну неплохо так. Он без амортизации, но особо не вибрирует, когда по брусчатке катишь. По земле мягенько идёт. По асфальту ровному вообще удовольствие кататься.
Тарас
прийшов велосипед запакований в коробкі. на 80 % зібраний.хороший круізер .чеські шини. дорога покаже на скільки тис км вистачить шин. а так може бути за такі гроші.
Велосипед Momentum iNeed Street MID Step
Велосипед Momentum iNeed Street по дизайну мне напоминает итальянский велик из старых фильмов в современном варианте. Я им пользуюсь для езды по городу. Благодарю за быструю доставку.
Отобрано 129 товарів из 1873
1
Ціна, грн.
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Рік
Тип велосипеда
міські

Сітібайк - відмінний велосипед для міста. Його головна перевага - зручність експлуатації і гарний накат. Особливості міських байків: діаметр коліс 26 дюймів (прекрасний вибір, якщо ви хочете домогтися найкращої маневреності) або 28 дюймів (підходять і для їзди по рівному асфальту, і для поганих доріг). Рама може бути жіночою (відкрита без верхньої труби) або чоловічий (закрита трапецієвидна рама). Щоб правильно підібрати сітібайк (велосипед міського типу), в першу чергу, зверніть увагу на зручність посадки.


Ми пропонуємо великий вибір сітібайків, які можна придбати за дуже приємною ціною.

044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00