Міські велосипеди

Міські велосипеди - це практичність і краса. Крила і захист одягу від ланцюгу, багажник, корзина на кермі, підніжка, ліхтарики і габарити - все це органічно поєднується в класичному міському велосипеді. Навіть швидкості тут не так обов'язкові, а якщо і є, то краще віддати перевагу планетарну втулку, щоб менше замислюватися про обслуговування трансмісії. Гладка гума, чудово катящая по асфальту і типовим міським дорогам.
Хоча в місті, в принципі, можна їздити на будь-якому типі велосипеда від гірського до шосейника, але саме міські велосипеди увібрали в себе все найкраще для зручною і практичною повсякденної їзди на роботу і в магазин. Детальніше почитайте нашу статтю "Як вибрати міський велосипед".

Приємної покупки і подальшого катання!
349 товарів
Велосипед Marin Kentfield 1
Классный вел, мне оч понравился. Я рад, что до сих пор можно купить недорогой велосипед хорошего качества. На что отел обратить особое внимание, так это на посадку. Кто не силен в геометриях, как я , сложно понять, какая посадка на велосипеде будет. Так вот на этом веле посадка вертикальная. Крутой руль и мязкие грипсы. Мне кажется уже по одним грипсам можно оценить вел: если они дешевые, то вел гавно, сколь бы раскрученным бы ни был бренд. Грипсы -- та деталь, на которую смотрят в последнюю очередь и на ней норовят производители сэкономить. У этого америкоса грипсы охерительные. Да, тут трансмиссия турней, скоростей всего 7. Но если нужен вел для поездок по городу, то этого хватит за глаза. И ломаться здесь почти нечему, поэтому можно быть уверенным на все 100.
Я своим оч доволен, рекомендую всем.
Велосипед Orbea Carpe 25
прекрасный стильный велик. Легкий и удобный. Для городского режима достаточно скоростей вполне. Стильная седуха с заклепками.
Велосипед Pride Mini 3
Ну что могу сказать, велик прикольный, качество практически везде, немного к нему привыкну и думаю довес в "электро" сделать.
Один минус, нет крыльев и багажника, но их подобрал, а крылья хотел конечно не пластиковые..
Велосипед Author Simplex 20"
Велосипед классный, однако Я не увидел в характеристиках максимальную нагрузку, а для меня это очень важно ведь Я вешу 100 кг и велосипеды имеющие максимальную нагрузку 110 кг не выдержуют меня, ведь я езжу ещё с 20 кг сумкой. Добавьте пожалуйста во все характеристики обычных велосипедов (не електро велосипеды) максимальную нагрузку. Спасибо ❤️
Велосипед Pride Rocx 8.1 FLB
Велосипед Pride Rocx 8.1 FLBВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Вони дещо різні за своїм призначенням: цей байк буде класним у якості фітнес-тренажера, або комьютера. А рокстеді -- це більше для ізди по грунтівці, лайт прогулянок лісами-полями. Він повільніший за Рокс, але більш комфортний.
Відібрано 349 товарів з 2430
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Тип амортизації
Тип вилки
Хід вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Рік
Бренд
Тип велосипеда
міські
💰 Товарів у розділі350
💲 Цінавід 5309 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівХВЗ, Pride, Author та інше
✅ Для когоДля дівчинки, Для дітей, Для чоловіків та інше
✅ Тип амортизаціїХардтейл, Двохпідвіс, Без амортизації

Сітібайк - відмінний велосипед для міста. Його головна перевага - зручність експлуатації і гарний накат. Особливості міських байків: діаметр коліс 26 дюймів (прекрасний вибір, якщо ви хочете домогтися найкращої маневреності) або 28 дюймів (підходять і для їзди по рівному асфальту, і для поганих доріг). Рама може бути жіночою (відкрита без верхньої труби) або чоловічий (закрита трапецієвидна рама). Щоб правильно підібрати сітібайк (велосипед міського типу), в першу чергу, зверніть увагу на зручність посадки.


Ми пропонуємо великий вибір сітібайків, які можна придбати за дуже приємною ціною.

044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00