Ліхтарі

Ліхтарі, Електроніка – це частинка цивілізації, від якої не здатні відмовитися, відпочиваючи на природі. Але є багато ситуацій, в яких ліхтарі, електроніка без малого рятують життя. Освітити шлях при поганій погоді, в сутінках або темряві печері, позначити себе в тумані, подати сигнал SOS. Все це можливо завдяки ручним ліхтарям і налобним ліхтарям з різними режимами. А зарядні пристрої підтримають GPS-навігатор і телефон, що сів, щоб був зв'язок у критичній ситуації.

564 товари
Фонарь Fenix E20 V2.0
У ліхтаря висока якість, гарний алюмінієвий корпус, виглядає монолітно, не люфтить. Батарейки у комплекті. Ідеальний розмір на середню долоню. В цілому задоволений покупкою!
Фонарь Fenix E05R 400 Лм
Купував не тут, але я повністю задоволений покупкою! Дуже потужне світло, є різні режими світла!
Фонарь Munkees Cask shape 6-LED
Непоганий ліхтарик на лючі, допомагає як що темний під'їзд або в гаражі
Фонарь Nebo Tac Slyde
Чудова покупка! Хороша яскравість, доволі широко, для прогулянок або пройтись десь по кімнаті - підійде з головою. Зручний та легкий!
Фонарь Nebo 150 Headlamp
Для будинку, для вулиці у темряві дуже гарно світить, яскраво, далеко. Зручно сидить на голові. Недорогий. Рекомендую.
Відображено 564 товари
0
Ціна, грн
💰 Товарів у розділі564
💲 Цінавід 115 грн
💎 Знижкадо 80%
🔥 Від брендівTravel Extreme, Black Diamond, Luxury та інше
Ліхтарі привеземо вам в місті: Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі, Полтаві, Запоріжжя, Івано-Франківську, Хмельницькому, Чернігові, Кропивницького, Сумах, Миколаєві, Ужгороді, Рівне, Херсоні, Тернополі, Житомирі, Луцьку і всюди в Україні, де є служби доставки .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00