Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Співпраця

 

Ми відкриті для ваших пропозицій та співпраці, готові розширювати кругозори, якщо вважатимемо це доцільним і цікавим. Формуємо мережу дилерів – інтернет-магазинів.

 

Постачальникам

Хочете, щоб ваші товари продавалися в нашому магазині? Хочете збільшити свої продажі, популярність марки (бренду)? Надішліть нам запит на співпрацю (адреса вказана внизу сторінки). Якщо нас зацікавить пропозиція, то ми надішлемо вам перелік та формат даних, які нам необхідні для представлення ваших товарів на сайті. Форма для зворотного зв'язку.

 

Велоклубам

Ми любимо тих, хто любить велосипед. Якщо ви керівник велоклубу, то ми можемо співпрацювати з вами. Ми вам пільгові умови на покупку товарів, а ви нам - трохи реклами. Надішліть нам на адресу, вказану внизу сторінки, дані вашої вело-спільноти: назва, місто, адреса, кількість членів клубу, пару слів чим займаєтеся. Прикладіть колективну фотку клубу. Ми запропонуємо вашому клубу спеціальні умови покупок з бонусною системою «Марафон».

 

Веломастерам

Якщо ви займаєтеся ремонтом велосипедів, то вам постійно потрібні комплектуючі. Ми можемо стати вашим постачальником на цікавих умовах. Розкажіть нам про себе та свою діяльність в листі, і ми запропонуємо вам цікаві умови покупки за бонусною системою «Марафон».

 

Тим, хто бажає запропонувати бартер

Хочете запропонувати нам свої товари, послуги або рекламу в обмін на наші товари? Напишіть нам!.


Пропозиції надсилайте за адресою dir(0)veliki.com.ua замість (0) треба поставити собачку.

044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00