Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Турніки, стінки і бруси

Настінні і підлогові турніки, стінки і бруси дозволяють виконувати силові вправи для тренування м'язів грудей, рук і преса. Додаткове навісне обладнання для цих видів тренажерів дозволять виконувати вправи на всі групи м'язів і максимально урізноманітнити тренування.

156 товаров
Турник-брусья Hop-Sport CB-3040
Спасибо магазину, получил свой заказанный у вас турник- брусья. Как и ожидал отличные. Качественно сделаны, надежные, но легкие. Фото сделал в то время как первый раз их вешаю на стену своей комнаты. Место много не занимают, крепятся очень просто. Еще раз огромное спасибо за этот тренажер!
Турник-брусья Hop-Sport CB-3030
Прочная конструкция, качественный металл у турника. Можно и пресс на нём прокачивать, и спину прокачивать, и трицепс, и бицепс. Мои 75 килограмм веса он легко выдерживает. Отверстия под крепления стандартные. Накладки на ручки у него удобные, но со временем всё равно менять придётся. Хотелось бы такого же качества найти. Они плотные и в тоже время мягкие.
Брусья Hop-Sport HS-1003K
Неплохо, хорошая модель, мне нравится. Материал нормальный, все надежно закреплено, крепкая конструкция. Удобно, что обивку на подлокотниках и спинке сделали из приятного материала, он не вызывает раздражение после долгих занятий. В целом отличная и доступная модель.
Отображено 156 товарів
0
Ціна, грн.
Бренд

Часті питання про Турніки, стінки і бруси

Турніки, стінки і бруси - ТОП 5 покупок

Турніки, стінки і бруси - ТОП 5 крутих

Чому ми найкращі?

  • ✔ 16 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 36673 товара і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
Турніки, стінки і бруси будуть доставлені вам в місті: Дніпрі, Одесі, Харкові, Києві, Миколаєві, Вінниці, Полтаві, Житомирі, Львові, Запоріжжя, Ужгороді, Сумах, Хмельницькому, Чернівцях, Кропивницького, Херсоні, Черкасах, Івано-Франківську , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00