Фітнес

Товари для фітнесу - це величезний асортимент спортивного інвентарю та аксесуарів, які створені для різних спортивних напрямків, як то: фітнес, кросфіт, спортивна медицина, баланс тренування. В розділі представлені тренажери, штанги, гирі, гантелі, аксесуари для силових тренувань, фітнесу, а також спортивне харчування. Фітнес - чудовий спосіб тримати себе у формі та бути здоровим. Для того, щоб тренування були ефективними, треба обирати якісні снаряди та інвентар. З їх допомогою можна давати правильні навантаження на різні групи м'язів. Можна обирати товари для домашнього чи професійного використання від кращих виробників України та Європи.

2907 товарів
Шейкер Blenderbottle Pro 24
Смузи и коктейли в таком шейкере получаются за пару секунд. Венчик качественно взбивает даже грубоватые волокна. Теперь без этой бутылки никуда, тем более она легкая и по размеру небольшая, закрывается плотно. Цена за хорошее качество вполне вменяемая.
Лента PowerPlay Set 4113
Лента PowerPlay Set 4113Максимовна
Давно хотела себе такой набор. И вот, наконец-то, купила. Разные ленты под разные нагрузки, можно укрепить мышцы даже сидя за работой. Спасибо магазину. Отправка быстрая, товар качественный.
Лента сопротивления Zelart 8
Эта лента сопротивления тем и хороша, что можно регулировать уровень нагрузки, просто меняя её длину. Если быть точнее, то не саму длину ленты. Это удобно очень и хорошо использовать, когда нужно делать мало повторений при большой нагрузке. Или наоборот, когда нужно на выносливость делать много повторений с небольшой нагрузкой.
Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 30...
Стоит своих денег, маховик 14 кг , плавный ход , без скрипов , удобный держатель для бутылки , отличное качество
Беговая дорожка Toorx Treadmill Expe...
Граний товар. Бігова доріжка працює відмінно. Дружина в захваті. Відмінна якість і функціональність за свої гроші.
Відображено 2907 товарів
0
Ціна, грн
💰 Товарів у розділі2907
💲 Цінавід 33 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівU-Powex, Relax, York та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00