Риболовні товари

Рибальські товари це розділ магазину, де ви можете знайти все, що вам необхідно для аматорської або спортивної риболовлі. Тут ви зможете вподобати собі як готові рішення товарів - вудилища, підсаки, стійки, або придбати деталі та запчастини - котушки, шпулі, ручки та багато іншого. В наш час набирає популярності спортивна рибалка, в якій бере участь безліч людей по всьому світу, вкладається безліч засобів у розвиток рибальського руху, обладнуються спеціальні водойми. Тюнінг рибальського обладнання для спортивної риболовлі може коштувати дуже великі гроші, але за хобі потрібно платити. Аматорські рибальські товари не коштують великих грошей, і таке хобі доступне кожному!

15256 товарів
Твистер Intech Turborib 3.0", 7 шт
Перш за все, їх розмір 3" ідеально підходить для багатьох видів риб, що робить їх універсальними на водоймах різного типу. М'який матеріал і ребриста структура надають привабливого руху в воді, що робить їх неперевершеними для лову різних видів хижаків.
Крючок Varivas Nogales Wild Mosquito #1/0 4 ...
Гачки сподобались,відправили швидко!Купівлею задоволений
ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Добрий день. : Так, Fluorocarbon Duel Hardcore Leader є чудовим вибором для ловлі трофейного окуня. Його висока міцність та невидимість у воді забезпечать вам відмінні результати.
Відображено 15256 товарів
0
Ціна, грн
Розділи
💰 Товарів у розділі15256
💲 Цінавід 2 грн
💎 Знижкадо 85%
🔥 Від брендівDardevle, Агап, Owner та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00