Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Все для обслуговування, зберігання та ремонту велосипедів

Велоінструменти і Ремонт — у цьому каталозі нашого сайту ви знайдете всі необхідні інструменти для налаштування велосипеда або ремонту/заміни необхідної запчастини. Існує стандартний набір велоинстурментів для ремонту, який повинен бути у кожного велосипедиста. Але не варто забувати, що байка складається з величезної кількості деталей і практично кожна кріпиться своїм інструментом. Тому на нашому сайті всі інструменти розміщені для зручного пошуку в окремих розділах. Якщо у вас виникнуть питання, наші консультанти нададуть вам всю необхідну додаткову інформацію.

1349 товаров
Набор конусных ключей Ice Toolz...
Набор от известного бренда компактный, удобный, легко помещается в велосипедную сумку. Сами по себе ключи легкие, выполнены очень качественно, металл прочный, воронение нанесено тщательно, в результате использования не стирается. Ключи удобно ложатся в руку. Размеры инструментов соблюдены точно – ключи четко, без люфта одеваются на гайку. Ребро жесткости придает изделию дополнительную прочность. Даже при значительном усилии ключ не гнется. Смело можно использовать даже для закисшей резьбы. Отличный товар. Порадовало также удобство заказа и быстрая доставка.
Набор бортировочных лопато...
Пишет - Тайвань. Опробовал в деле - удобные, легкие . Короче, норм, особенно за такие деньги.
Выжимка цепи Ken Tech KL-9724C
Наличие не актуальное по многим товарам. И даже через сутки после уведомления о том, что какой-то позиции нет в наличии товар светится на сайте в наличии. Наложенным платежом не отправляют, предоплату долго не видят поэтому не факт, что отправят в день оплаты. А потом еще из двух товаров приходит один хотя оплачено за два.
Насос Giant Liv Control Mini Road Plus
Доброго дня! Насос Giant Liv Control Mini Road Plus - чи качає цей насос у два боки (мало опису про нього)
Латки Park Tool GP-2C
Мой сын постоянно пробивает колёса. Взял попробовать латки Park Tool, оказалась классная штука. Быстро заклеил и ребёнок может кататься дальше. Жаль, что они быстро заканчиваются. А так всем рекомендую, сам взял сразу три упаковки.
Отображено 1349 товарів
0
Ціна, грн.
Бренд

Часті питання про Все для обслуговування, зберігання та ремонту велосипедів

Все для обслуговування, зберігання та ремонту велосипедів - ТОП 5 покупок

Все для обслуговування, зберігання та ремонту велосипедів - ТОП 5 крутих

Все для обслуговування, зберігання та ремонту велосипедів - все про вибір

Чому ми найкращі?

  • ✔ 16 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 36674 товара і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
Все для обслуговування, зберігання та ремонту велосипедів доставимо в місті: Одесі, Харкові, Києві, Дніпрі, Кропивницького, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжя, Рівне, Тернополі, Львові, Луцьку, Хмельницькому, Полтаві, Сумах, Чернівцях, Чернігові, Херсоні і у всіх інших населених пунктах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00