Все для обслуговування, зберігання та ремонту велосипедів

Велоінструменти і Ремонт — у цьому каталозі нашого сайту ви знайдете всі необхідні інструменти для налаштування велосипеда або ремонту/заміни необхідної запчастини. Існує стандартний набір велоинстурментів для ремонту, який повинен бути у кожного велосипедиста. Але не варто забувати, що байка складається з величезної кількості деталей і практично кожна кріпиться своїм інструментом. Тому на нашому сайті всі інструменти розміщені для зручного пошуку в окремих розділах. Якщо у вас виникнуть питання, наші консультанти нададуть вам всю необхідну додаткову інформацію.

1501 товар
Мультитул Ice Toolz Amaze-11
Этот наборчик мне посоветовал консультант этого замечательного магазина. Набор действительно незаменим! С его помощью я собрала велосипед сама и он мне помогает даже в быту. Плюс он помещается в любую сумку и рюкзак. Не надо ничего таскать и греметь. Набор тяжеленький,из хорошей стали! Спасибо магазину!
Набор конусных ключей Ice Toolz...
Набор от известного бренда компактный, удобный, легко помещается в велосипедную сумку. Сами по себе ключи легкие, выполнены очень качественно, металл прочный, воронение нанесено тщательно, в результате использования не стирается. Ключи удобно ложатся в руку. Размеры инструментов соблюдены точно – ключи четко, без люфта одеваются на гайку. Ребро жесткости придает изделию дополнительную прочность. Даже при значительном усилии ключ не гнется. Смело можно использовать даже для закисшей резьбы. Отличный товар. Порадовало также удобство заказа и быстрая доставка.
Бортировочные лопатки Ice Tool...
Пишет - Тайвань. Опробовал в деле - удобные, легкие . Короче, норм, особенно за такие деньги.
Насос Green Cycle GCP-333P
Шикарний насос. Качає швидко.
Незважаючи на те, що матеріал корпуса сталь, він доволі легкий. 120 psi - без проблем. Були б тільки сили)
Насос Green Cycle GPM-079
Удобный, качественный насос и недорогой. Подойдет под оба типа клапанов AV и FV
Відображено 1501 товар
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі1501
💲 Цінавід 93 грн
💎 Знижкадо 50%
🔥 Від брендівPanaracer, Park Tool, Fouriers та інше
Все для обслуговування, зберігання та ремонту велосипедів ми доставимо в місті: Одесі, Харкові, Києві, Дніпрі, Кропивницького, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжя, Рівне, Тернополі, Львові, Луцьку, Хмельницькому, Полтаві, Сумах, Чернівцях, Чернігові, Херсоні і всюди в Україні, де є служби доставки .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00