Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Кріплення та стійки для велосипеда

   Існує безліч кріплень для велосипедів, що дозволяють зручно зберігати, лагодити а також просто обслуговувати велосипеди у будь-якій квартирі, гаражі, коморі, на балконі. Велосипеди не тільки не будуть вам заважати, але можуть навіть прикрасити ваш інтер'єр.
   Вибравши найбільш підходящу модель велосипедного кріплення серед кронштейнів, стояків, гаків і тросів ви зможете кріпити велосипед паралельно або перпендикулярно до стіни, стелі, горизонтально або вертикально. Таким чином ви найбільш оптимально використовуєте будь-який доступний для вашого улюбленця простір на стіні, в кутку, під стелею і навіть посеред кімнати або комори!
   Купіть велокріплення один раз, і ви не зможете зрозуміти, як ви без нього обходилися раніше.

59 товарів
12
Стойка для велосипеда Kaiwei KW...
Все устраивает. Доставлено за быстро. Конструкция проста и удобна. Делать такое самостоятельно за 200 грн считаю нецелесообразным. Благодарен магазину!
Стойка для велосипеда BC-B751
В описании написано, что подходит для колес 29". Купил 2 шт напрасно. :((( Не подходит. Колесо упирается в короткую ногу, провернуть колесо не получается.
Крепление на стену BC-B750
Крепление называется "Купи и выбрось". При попытке повесить на него велик - сразу согнулась трубка.
Производителю стоило бы уквзать вес, на который оно расчитано, хотя для детского велосипеда тоже его не рекомендовал бы. Должен быть какой-то запас прочности, а если ребенок при попытке повесить или снять велик немного "перегрузит" его - могут быть неприятные последствия
Крепление на стену Green Cycle GTL...
Кріплення на стіну Green Cycle GTL-011 може підтримувати вагу велосипеда до 100 кг
Стойка для велосипеда Ice Toolz...
Ні, стійка для велосипеда Ice Toolz P643 не призначена для транспортування велосипеда. Вона призначена для зберігання та ремонту велосипеда в домашніх умовах.
Відображено 59 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі59
💲 Цінавід 194 грн
💎 Знижкадо 50%
🔥 Від брендівGiant, Hebie, Author та інше
Кріплення та стійки для велосипеда будуть доставлені вам в місті: Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Луцьку, Чернівцях, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Житомирі, Ужгороді, Миколаєві, Івано-Франківську, Чернігові, Сумах, Запоріжжя, Черкасах, Херсоні і в інших містах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00