Кріплення та стійки для велосипеда

   Існує безліч кріплень для велосипедів, що дозволяють зручно зберігати, лагодити а також просто обслуговувати велосипеди у будь-якій квартирі, гаражі, коморі, на балконі. Велосипеди не тільки не будуть вам заважати, але можуть навіть прикрасити ваш інтер'єр.
   Вибравши найбільш підходящу модель велосипедного кріплення серед кронштейнів, стояків, гаків і тросів ви зможете кріпити велосипед паралельно або перпендикулярно до стіни, стелі, горизонтально або вертикально. Таким чином ви найбільш оптимально використовуєте будь-який доступний для вашого улюбленця простір на стіні, в кутку, під стелею і навіть посеред кімнати або комори!
   Купіть велокріплення один раз, і ви не зможете зрозуміти, як ви без нього обходилися раніше.

55 товарів
12
Стойка для велосипеда Kaiwei KW...
Все устраивает. Доставлено за быстро. Конструкция проста и удобна. Делать такое самостоятельно за 200 грн считаю нецелесообразным. Благодарен магазину!
Стойка для велосипеда BC-B751
В описании написано, что подходит для колес 29". Купил 2 шт напрасно. :((( Не подходит. Колесо упирается в короткую ногу, провернуть колесо не получается.
Крепление на стену Green Cycle GTL...
Кріплення на стіну Green Cycle GTL-011 може підтримувати вагу велосипеда до 100 кг
Стойка для велосипеда Ice Toolz...
Ні, стійка для велосипеда Ice Toolz P643 не призначена для транспортування велосипеда. Вона призначена для зберігання та ремонту велосипеда в домашніх умовах.
Крепление на стену Ice Toolz P631
Крепление на стену Ice Toolz P631ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Кріплення на стіну Ice Toolz P631 може підтримувати вагу велосипеда до 25 кг. Це дозволяє використовувати його для більшості типів велосипедів, включаючи шосейні велосипеди, гірські велосипеди та електричні велосипеди.
Відображено 55 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі55
💲 Цінавід 222 грн
💎 Знижкадо 50%
🔥 Від брендівPRO, Ice Toolz, XLC та інше
Кріплення та стійки для велосипеда будуть доставлені в місті: Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Луцьку, Чернівцях, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Житомирі, Ужгороді, Миколаєві, Івано-Франківську, Чернігові, Сумах, Запоріжжя, Черкасах, Херсоні і всюди в Україні, де є служби доставки .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00