Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Контактна інформація

Інтернет-магазин «Veliki.com.ua». Для консультацій по телефону - дивіться інформацію про час роботи в верхньому правому куті сайту.
м. Київ, вул. Драгоманова, 31
м Харків, пр. Науки, 40 - колишній пр. Леніна
В офісах немає вітрин товарів і торгівля в них не ведеться. Для замовлення натисніть кнопку «Купити». Решту ми зробимо за вас: доставимо товари поштовою компанією в будь-який населений пункт України. Оплата, вартість і умови доставки вказані на сторінці «Оплата і доставка»
Компанія «Veliki.com.ua» заснована 20 листопада 2007 року. Ми зробили ставку на бездоганний сервіс і лояльність до покупців. Коштів і часу на розвиток ми не шкодували. Якісне обслуговування і технологічний сайт потребують вкладень, але при тому нам вдається не лише тримати нормальні ціни, але й радувати вас знижками і подарунками. Люди оцінили наші зусилля, тому кількість постійних покупців стрімко росте щороку, і це круто. Купуйте і ви у нас! Наша команда, певно, вас не розчарує ставленням.
  • Команда велофанатів, які готові допомогти вам зробити ідеальний вибір.
  • Сучасний сайт, який не має аналогів за зручністю підбору товарів.
  • Найбільший асортимент велотоварів в Україні, на будь-який смак і гаманець.
  • Найбільший в Україні Youtube-канал з оглядами велосипедів та інших товарів.
Нам важливо, щоб Ви отримували задоволення не тільки від покупки, але і від процесу спілкування з нами. Ми дякуємо своїм постійним покупцям і словом, і ділом. Кожен зареєстрований покупець отримує бонусний рахунок, куди зараховуються бонусні гривні. Бонусами можна оплачувати до 30% суми наступних покупок.
  1. Ідеальна репутація Veliki.com.ua з 2007 року.
  2. Зручний і швидкий сайт з фільтрами, налаштованими відповідно до ваших потреб.
  3. Вас консультують фахівці, які використовують товари у своєму житті.
  4. Дбайливий сервіс на всіх етапах покупки.
  5. Ми подаруємо Вам бонуси, подарунки та сюрпризи.
  6. До нас повертаються знову, і приводять друзів.
Ми готові до співпраці й відкриті для діалогу. Розглянемо взаємовигідні пропозиції. Запрошуємо на роботу в Харкові. Розширюємо базу постачальників. Підтримуємо стосунки з велоклубами й веломайстрами. Чи готові взаємовигідно працювати і дати вам можливість заробити з нами..
Ми відкриті для ваших пропозицій і співпраці, готові розширювати горизонти, якщо будемо вважати це за доцільне і цікавим. Формуємо мережу дилерів - інтернет-магазинів.
Постачальникам
Хочете, щоб ваші товари продавалися в нашому магазині і їх бачили тисячі покупців щодня? Хочете збільшити свої продажі, популярність своєї марки (бренду)? Чекаємо ваш запит на співпрацю (кнопка "Написати нам" внизу сторінки).
Веломайстрам
Якщо ви займаєтеся ремонтом велосипедів, то вам постійно потрібні комплектуючі. Ми можемо стати вашим постачальником на цікавих умовах. Розкажіть нам про себе та свою діяльність в листі, і ми запропонуємо вам цікаві умови покупки за бонусною системою.
Велоклубам
Ми любимо тих, хто любить велосипед. Якщо ви керівник велоклубу або лідер велоспільноти, то можете співпрацювати з нами. Ми дамо вам пільгові умови на покупку товарів, а ви нам - рекламу. Надішліть нам кнопкою, вказаною внизу сторінки, дані вашої спільноти: назва, місто, адреса, кількість членів клубу, пару слів чим займаєтеся, фотографії. У відповідь ми запропонуємо вашому клубу спеціальні умови покупок по бонусній системі.
Фізичним веломагазинам
Ви можете продавати наші товари з комп'ютера в своєму магазині. Ви допомагаєте покупцеві вибрати товар на сайті, берете невелику оплату, замовляєте товар у нас і продаєте клієнтові. Завдяки нашому величезному асортименту ви задовольните всі запити ваших покупців, без вкладення коштів і додаткової площі. Продаючи наші товари своїм покупцям, ви отримуєте комісійну винагороду, а клієнти не підуть від вас з порожніми руками. Користуйтеся кнопкою "Написати нам", вказаною внизу сторінки.
Тим, хто бажає запропонувати бартер
Хочете запропонувати нам свої товари, послуги або рекламу в обмін на наші товари? Напишіть нам.
Магазин veliki.com.ua є авторизованим дилером найбільш затребуваних брендів в Україні.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00