Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Контактна інформація

Інтернет-магазин «Veliki.com.ua» Для консультацій по телефону - дивіться інформацію про час роботи в верхньому правому куті сайту.
м. Київ, вул. Драгоманова, 31
м Харків, пр. Науки, 40 - колишній пр. Леніна
В офісах немає вітрин товарів і торгівля в них не ведеться. Для замовлення натисніть кнопку «Купити». Решту ми зробимо за вас: доставимо товари поштовою компанією в будь-який населений пункт України. Оплата, вартість і умови доставки вказані на сторінці «Оплата і доставка»
Компанія «Veliki.com.ua» заснована 20 листопада 2007 року. Ми зробили ставку на відмінний сервіс для покупців і асортимент. Ми не шкодували коштів і часу на поліпшення сайту і рівня консультацій. Гарне обслуговування вимагає вкладень, тому ми відмовилися від цінової боротьби і демпінгу, які панували в тодішньому світі інтернет-торгівлі. У перші роки було важко вистояти серед маси інтернет-магазинів «одноденок», які крім занижену ціну не могли запропонувати ні якісного сервісу, ні гарантій. Як ми і очікували, наші зусилля оцінили покупці і це дало нам можливість розвиватися!
  • Команда велофанатів, які готові допомогти вам зробити ідеальний вибір.
  • Сучасний сайт, який не має аналогів за зручністю підбору товарів.
  • Найбільший асортимент велотоварів в Україні на будь-який смак і гаманець.
  • Найбільший в Україні Youtube-канал з Відеоогляд велосипедів та інших товарів.
Кожен день ми працюємо над тим, щоб Ви отримували задоволення не тільки від покупки, але і від процесу спілкування з нашим сайтом і з нашою командою. Ми дякуємо своїх постійних покупців і словом, і ділом. Кожен зареєстрований покупець отримує бонусний рахунок, куди зараховуються бонусні гривні. Бонусами можна оплачувати наступні покупки (до 30%). Бонуси не мають терміну дії (Не згорають).
  1. Ідеальна репутація Veliki.com.ua з 2007 року.
  2. Зручний і швидкий сайт з фільтрами, налаштованими відповідно до ваших потреб.
  3. Вас консультують фахівці, які використовують товари в життя.
  4. Дбайливий сервіс на всіх етапах покупки.
  5. Ми подаруємо Вам бонуси, подарунки та сюрпризи.
  6. До нас повертаються знову і приводять друзів.
Ми готові до співпраці і відкриті для діалогу. Розглянемо взаємовигідні пропозиції. Запрошуємо на роботу в Харкові. Розширюємо базу постачальників. Підтримуємо стосунки з велоклуб і ВЕЛОМАЙСТЕР. Чи готові взаємовигідно працювати і дати вам можливість заробити з нами. Дивитися умови співпраці та наші вакансії.
Ми відкриті для ваших пропозицій і співпраці, готові розширювати горизонти, якщо будемо вважати це за доцільне і цікавим. Формуємо мережу дилерів - інтернет-магазинів.
Постачальникам
Хочете, щоб ваші товари продавалися в нашому магазині і їх бачили тисячі покупців щодня? Хочете збільшити свої продажі, популярність своєї марки (бренду)? Чекаємо ваш запит на співпрацю (адреса вказана внизу сторінки).
Веломайстрам
Якщо ви займаєтеся ремонтом велосипедів, то вам постійно потрібні комплектуючі. Ми можемо стати вашим постачальником на цікавих умовах. Розкажіть нам про себе та свою діяльність в листі, і ми запропонуємо вам цікаві умови покупки по
Велоклуб
Ми любимо тих, хто любить велосипед. Якщо ви керівник велоклуб або лідер велосообщества, то можете співпрацювати з нами. Ми вам пільгові умови на покупку товарів, а ви нам - рекламу. Надішліть нам за адресою, вказаною внизу сторінки, дані вашого велосообщества: назва, місто, адреса, кількість членів клубу, пару слів чим займаєтеся, фотографії. У відповідь ми запропонуємо вашій клубу спеціальні умови покупок по бонусній системі.
Фізичним веломагазинам
Ви можете продавати наші товари з комп'ютера в своєму магазині. Чи допомагаєте покупцеві вибрати товар на сайті, берете невелику оплату, замовляєте товар у нас і продаєте клієнтові. Завдяки нашому величезному асортименту ви задовольните всі запити ваших покупців, без вкладення коштів і додаткової площі. Продаючи наші товари своїм покупцям, ви отримуєте комісійну винагороду, а клієнти не підуть від вас з порожніми руками. Пишіть на адресу, вказану внизу сторінки.
Тим, хто бажає запропонувати бартер
Хочете запропонувати нам свої товари, послуги або рекламу в обмін на наші товари? Напишіть нам.
Магазин veliki.com.ua є авторизованим дилером найбільш затребуваних брендів в Україні.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00