Лавки для жиму

Лавки для жиму мають різну конструкцію та призначення. Практичний тренажер призначений для виконання вправ зі штангою та гантелями, тренування м'язів пресу. Змінні кути нахилу спинки від 0 до 85, а також сидіння до 30 дозволять Вам підібрати потрібний кут роботи з навантаженнями. Лавки бувають професійні (дозволяють виконувати аеробні та силові тренування з великими навантаженнями), римські (мають великі габарити та дозволяють робити жим ногами), зі змінним кутом нахилу, та звичайні - з горизонтальним розташуванням або під певним кутом. Вбудовані транспортувальні колеса забезпечують мобільність та зручність пересування для використання під силовими стійками.

154 товари
Скамья для жима Newt Standard Set-STH...
Не дуже добре обманювати людей. Замовив у вас комплект, лаву для жиму зі штангою за 6343 грн, здійснив передплату, ви мені навіть чек вислали. А на наступний день дзвоните, що такий комплект буде аж через тиждень і по ціні вже більшій (10576грн). Однак замовлення я робив ще по старій ціні і мене ваш оператор запевнив, що даний набір є. Хай буде то вже на вашій совісті. Діла з вами вже мати не хочу і іншим не рекомендую!
Скамья для жима WCG 0020 + Штанг...
Ні, тяга на фото показана схематично, вона не входить до комплекту
Скамья для жима WCG Pro-10
Скамья для жима WCG Pro-10ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня. Максимальне навантаження: до 300 кг
Скамья для жима WCG-005
Скамья для жима WCG-005ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня . Максимальне навантаження: 200 кг
Відображено 154 товари
0
Ціна, грн
Тип навантаження
Бренд
💰 Товарів у розділі154
💲 Цінавід 1600 грн
💎 Знижкадо 21%
🔥 Від брендівNewt, IMPULSE, HouseFit та інше
✅ Тип навантаженняВласна вага, Вільна вага
✅ КомплектаціяЗ партою Скотта, З блоком для ніг, Зі стійкою та інше
Лавки для жиму ми доставимо в місті: Дніпрі, Харкові, Києві, Одесі, Вінниці, Полтаві, Ужгороді, Чернівцях, Миколаєві, Сумах, Кропивницького, Чернігові, Херсоні, Львові, Тернополі, Черкасах, Луцьку, Запоріжжя і в інших містах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00