Штанги, гирі та гантелі

Штанги, гирі та гантелі - це вільні ваги для занять фітнесом і пауерліфтингу. При тренуваннях з вільними вагами людське тіло залишається один на один зі снарядом - для утримання балансу і координації руху доводиться використовувати величезну кількість допоміжних м'язів і м'язів стабілізаторів. Істотний плюс роботи з вільними вагами - універсальність. З гантелями і штангою можна не тільки опрацювати всі м'язи тіла, але і зробити тренування на витривалість і підвищення ефективності роботи серцево-судинної системи. Таке обладнання може дати нам і масу, і силу, і "рельєф", і допомогти в "спалюванні" калорій.

877 товарів
Гантель Champion 10 кг
До этого у меня были гантели с обрезиненной ручкой, так вот они у меня начали рваться уже наверное на вторую неделю, а эти  я и брал из-за того что у них ручки не резиновые. Ну и естественно цена сыграла не последнюю роль, так что я купил и не пожалел.
Гантель Champion 7.5 кг
В тренажерный зал недавно делали новые закупки инвентаря, гантели покупали в этом интернет-магазине. Качество хорошее.
Гантель Champion 5.5 кг
Я хочу приобрести именно эти гантели, только вот их к сожалению нет в наличии.У меня уже были похожие, только другой фирмы. На фотографиях не совсем всё видно поэтому скажите пожалуйста можно ли ещё дополнительно приобрести блины, или это всё. И как долго ждать.
Гантель Champion 31.5 кг
Не раскручиваются, прекрасно регулируется вес, удобные в руке, отличный внешний вид
Гантель Champion 13.5 кг
Прекрасний інструмент для домашніх занять спортом якість відмінна взагалі
Відображено 877 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі877
💲 Цінавід 33 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівYork, LiveUp, WCG та інше
Штанги, гирі та гантелі ми доставимо в місті: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Тернополі, Луцьку, Рівне, Івано-Франківську, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому, Ужгороді, Кропивницького, Миколаєві, Херсоні, Полтаві, Житомирі, Запоріжжя і всюди по Україні .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00