Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Штанги, гирі та гантелі

Штанги, гирі та гантелі - це вільні ваги для занять фітнесом і пауерліфтингу. При тренуваннях з вільними вагами людське тіло залишається один на один зі снарядом - для утримання балансу і координації руху доводиться використовувати величезну кількість допоміжних м'язів і м'язів стабілізаторів. Істотний плюс роботи з вільними вагами - універсальність. З гантелями і штангою можна не тільки опрацювати всі м'язи тіла, але і зробити тренування на витривалість і підвищення ефективності роботи серцево-судинної системи. Таке обладнання може дати нам і масу, і силу, і "рельєф", і допомогти в "спалюванні" калорій.

576 товаров
Гантель HouseFit DD6948 3 кг
Согласна, гантели с виниловым покрытием гораздо более практичные и удобные, чем обычные железные. Начинала с 1,5 кг, сейчас перешла на 3. Было бы здорово, если бы продавали сразу в комплекте несколько видов веса. 
Гантель HouseFit DD6948 5 кг
Заказывала много разного веса. Гантели отличные, с такими занимаемся в спортзале. Покрытие приятно на ощупь, удобно держится в руках и не скользит даже при самых активных тренировках. Стоимость тоже вполне адекватная.
Гантель HouseFit DB305 5 кг
Для увеличения интенсивности своих индивидуальных занятий выбрал на сайте хромированные неразборные гантели по невысокой цене. Доставили гантели быстро и недорого. Гантели очень удобные, в руках не скользят из-за рифленой поверхности в местах соприкосновения с рукой. Благодарен!
Диск HouseFit DB 1.25 кг
Всем доброго времени суток.Мы недавно решили расширяться,открыли ещё один спортзал.Оборудование новое заказали,а блины купили эти.Очень качественные,сразу видно прослужат не один год.Материалы только надёжные,износостойкие,а нам другого и не надо.Я доволен.
Диск HouseFit DB 2.5 кг
Купил парочку таких дисков. Хромированы одинаково хорошо со всех сторон, особого брака в покрытие не заметил. Выглядят красиво и удобно их вешать на штангу/гантели. Хороший блин при вполне нормальной цене за такой вес. Доставили мне их быстро.
Отображено 576 товарів
0
Ціна, грн.
Бренд

Часті питання про Штанги, гирі та гантелі

Штанги, гирі та гантелі - ТОП 5 покупок

Штанги, гирі та гантелі - ТОП 5 крутих

Чому ми найкращі?

  • ✔ 16 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 36673 товара і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
Штанги, гирі та гантелі привеземо вам в місті: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Тернополі, Луцьку, Рівне, Івано-Франківську, Вінниці, Чернівцях, Хмельницькому, Ужгороді, Кропивницького, Миколаєві, Херсоні, Полтаві, Житомирі, Запоріжжя , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00