Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Подарунки для чоловіків

Подарунки для чоловіків на новий рік – це стильні аксесуари, які підійдуть для використання в холодну пору року. Такі елементи одягу, як шапки і баффи зігріють холодними зимовими вечорами. Це універсальні подарунки, які точно знадобляться представникам сильної статі, поряд з рюкзаками і іншою корисною екіпіровкою. Вони принесуть своїм власникам не тільки практичну користь, але і масу позитивних емоцій.

335 товарів
К.
Удобная фасовка и пипетка. Расход маленький, хватит на 100 лет, планирую внукам передать )))
Смазка цепи Hanseline Chain Wax 100 мл
Не нравится! То, что в неё добавлен парафин, ещё не ставит её на один уровень с парафиновыми смазками. Это масло со взвесью парафиновых частиц (их там правда мало). Тест на высыхание не прошла — капал её на стальной нож, за сутки ничего не высохло, даже не загустело (что очевидно, ведь это же масло, а не сольвент, хотя я надеялся). Купил не здесь, но что вообще её купил — жалею.
Мультитул Ice Toolz Amaze-11
Этот наборчик мне посоветовал консультант этого замечательного магазина. Набор действительно незаменим! С его помощью я собрала велосипед сама и он мне помогает даже в быту. Плюс он помещается в любую сумку и рюкзак. Не надо ничего таскать и греметь. Набор тяжеленький,из хорошей стали! Спасибо магазину!
Флягодержатель SKS Topcage
Якісний фляготримач, взяв чорний і до нього жовту велофлягу https://veliki.com.ua/goods_water-bottle-bbb-comptank-550-ml.htm. Встановлено на велосипед https://veliki.com.ua/goods_vento-foldy-adv-20.htm#black .
Досить стильно і практично виглядає.
Товарами задоволений.
Набор ключей Park Tool 6-17 мм
Кожен ключ має міцну конструкцію і високу якість виготовлення. Цей набір ключів - невід'ємна складова будь-якої веломайстерні. Рекомендую для всіх, хто цінує якість та зручність у велосипедному ремонті.
Відібрано 335 товарів з 789
1
Ціна, грн
Бренд
Для кого
Для чоловіків
💰 Товарів у розділі335
💲 Цінавід 112 грн
💎 Знижкадо 50%
🔥 Від брендівX-Balog, DNK Leather, Nitecore та інше
✅ СпортДля велосипедистів, Для лижників та сноубордистів, Для туристів та інше
✅ Для когоДля чоловіків, Для жінок, Для захисників України та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00