Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Електротранспорт

Електротранспорт – бурхливо і наполегливо увірвався в життя простого городянина. 

Зараз нікого не здивуєш видом офісного менеджера на міському електробайке або підлітка, виписує віражі серед перехожих на гироборде. Або навіть досвідченого райдера, що виконує складні трюки і зберігає свої сили для справжніх досягнень, завдяки вбудованому электродвижку та економії енергії.

Ми готові запропонувати Вам самі останні розробки в області індивідуального електричного транспорту від провідних світових виробників. На нашому сайті представлений великий вибір електротранспорту, а саме: електровелосипеди, електросамокати, электроскутеры і гироборды.

Електротранспорт в Україні стало вже буденним явищем і з'являється все більше охочих обзавестися індивідуальним електричним засобом пересування. Це і не дивно, адже компактне засіб пересування на електричній тязі має ряд незаперечних переваг перед іншими видами транспорту.  Вибираючи для себе електротранспорт, ви вибираєте -  екологічність, компактність, мобільність, економію часу, енергії та коштів!

 

55 товаров
12
Электровелосипед Haibike SDURO Ful...
Офигенный байк с мощнейшим движком, небольшие подъёмы берёт на раз без педальной помощи. Ямаховский аккамулятор отлично держит заряд и если расходовать с умом, то хватает на дальнюю поездку. Ездил до озера 35 км. и обратно- хватило. Лёгкий для своего класса, спереди и сзади воздушные амортизаторы, так-же по кругу надёжные Орионовские тормоза, короче я ни секунды не жалею что приобрёл этот аппарат.
Электровелосипед Haibike XDURO All...
По классу трейловые этот электробайк лучший, которые у меня пока что были. Большой пробег в 180 километров оправдан на трассах, по бездорожью 160 примерно откатывает из-за повышенной нагрузки на аккум. В целом отличный байк для тех кто как и я любит активную езду по кроссам, бездорожью, слопам.
Электровелосипед KTM Macina Action...
Купил этот электробайк-новинку этого года и не пожалел ни капли. Теперь я легко на большой скорости преодолеваю самые крутые подъемы и адреналин зашкаливает. На байке поставлен движок Bosch Performance CX, работающий в пяти режимах. Максимальная скорость велика 25 км/час, при превышении, происходит автоматическое отключение движка. На LCD дисплее можно увидеть информацию об уровне заряда батареи, скорости и текущем режиме педального ассиста.
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Электровелосипед Orbea Keram 10 29...
Купил его недавно, успел уже покататься на нем немного, но сейчас погода не та. Пока могу сказать, что спроектирован он отлично, четко выверены все углы, руль подогнан под комфортное управление. Движок отлично работает и шикарно помогает на подъемах. Трансмиссия и тормоза надежные.
Отображено 55 товарів
0
Ціна, грн.
Бренд

Електротранспорт – бурхливо і наполегливо увірвався в життя простого городянина.
Зараз нікого не здивуєш видом офісного менеджера на міському електробайку або підлітка, що виписує віражі серед перехожих на гіроборді. Або навіть досвідченого райдера, що виконує складні трюки і зберігає свої сили для справжніх досягнень, завдяки вбудованому электродвижку та економії енергії.

Ми готові запропонувати Вам самі останні розробки в області індивідуального електричного транспорту від провідних світових виробників. На нашому сайті представлений великий вибір електротранспорту, а саме: електровелосипеди, електросамокати, електроскутери і гиіроборди.

Електротранспорт в Україні став буденним явищем і з'являється все більше охочих мати індивідуальний електричний засіб пересування. Це і не дивно, адже компактний засіб пересування на електричній тязі має ряд незаперечних переваг перед іншими видами транспорту. Вибираючи для себе електротранспорт, ви вибираєте - екологічність, компактність, мобільність, економію часу, енергії та коштів!

Часті питання про Електротранспорт

Електротранспорт - ТОП 5 покупок

Електротранспорт - ТОП 5 крутих

Електротранспорт - все про вибір

Чому ми найкращі?

  • ✔ 16 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 36672 товара і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
Електротранспорт привеземо вам в місті: Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі, Полтаві, Запоріжжя, Івано-Франківську, Хмельницькому, Чернігові, Кропивницького, Сумах, Миколаєві, Ужгороді, Рівне, Херсоні, Тернополі, Житомирі, Луцьку і в інших містах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00