Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Електротранспорт

Електротранспорт – бурхливо і наполегливо увірвався в життя простого городянина. 

Зараз нікого не здивуєш видом офісного менеджера на міському електробайке або підлітка, виписує віражі серед перехожих на гироборде. Або навіть досвідченого райдера, що виконує складні трюки і зберігає свої сили для справжніх досягнень, завдяки вбудованому электродвижку та економії енергії.

Ми готові запропонувати Вам самі останні розробки в області індивідуального електричного транспорту від провідних світових виробників. На нашому сайті представлений великий вибір електротранспорту, а саме: електровелосипеди, електросамокати, электроскутеры і гироборды.

Електротранспорт в Україні стало вже буденним явищем і з'являється все більше охочих обзавестися індивідуальним електричним засобом пересування. Це і не дивно, адже компактне засіб пересування на електричній тязі має ряд незаперечних переваг перед іншими видами транспорту.  Вибираючи для себе електротранспорт, ви вибираєте -  екологічність, компактність, мобільність, економію часу, енергії та коштів!

 

241 товар
Электросамокат OIO M365 PRO
Данный электросамакат понравился больше всего своим дизайном. Долго выбирал. В итоге решил купить данный вариант. Обшивка сделана достаточно из приятного материала. Сам самокат легкий. Зарядки хватает на 35-40 км, конечно зависит от местного рельефа. Тормоза присуцтвуют. Заряжается примерно за 5 - 7 часов.
Электросамокат OIO RT 4 Pro
Долго сравнивал, выбирал . В итоге купил именную эту модель. Да, она не супер легкая, где то 18 кг, но максимальная дистанция до 35 км. Это круто. Плюс, компактная. Складывается хорошо и мало место занимает.
Электросамокат OIO ECOGO 2
Купил месяц назад. Катаюсь не сильно часто, и за все время проехал около 25км. Нареканий нет, все устраивает. С моим весом около 90кг едет заявленные 35 км/ч.
Электросамокат OIO RT 4 Plus
Добротный самокат. Одного заряда хвататает на 30км с моим весом в 60кг.
Электросамокат OIO RT 5 Pro Dual
Дуже крутий та потужний самокат. повний привод та великі колеса - просто знахідка для моїх далеко не ідеальних доріг. Дякую менеджерам за консультацію, я Ваш постійний клієнт відтепер
Відображено 241 товар
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі241
💲 Цінавід 8450 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівBianchi, W-TEC, Dahon та інше

Електротранспорт – бурхливо і наполегливо увірвався в життя простого городянина.
Зараз нікого не здивуєш видом офісного менеджера на міському електробайку або підлітка, що виписує віражі серед перехожих на гіроборді. Або навіть досвідченого райдера, що виконує складні трюки і зберігає свої сили для справжніх досягнень, завдяки вбудованому электродвижку та економії енергії.

Ми готові запропонувати Вам самі останні розробки в області індивідуального електричного транспорту від провідних світових виробників. На нашому сайті представлений великий вибір електротранспорту, а саме: електровелосипеди, електросамокати, електроскутери і гиіроборди.

Електротранспорт в Україні став буденним явищем і з'являється все більше охочих мати індивідуальний електричний засіб пересування. Це і не дивно, адже компактний засіб пересування на електричній тязі має ряд незаперечних переваг перед іншими видами транспорту. Вибираючи для себе електротранспорт, ви вибираєте - екологічність, компактність, мобільність, економію часу, енергії та коштів!

Електротранспорт ми доставимо в місті: Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі, Полтаві, Запоріжжя, Івано-Франківську, Хмельницькому, Чернігові, Кропивницького, Сумах, Миколаєві, Ужгороді, Рівне, Херсоні, Тернополі, Житомирі, Луцьку і у всіх інших населених пунктах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00