Тренажери для рук

Тренажери для рук - це чудова ідея для тренувань вдома у будь-який час та погоду. І що важливо - ніякого галасу. Біцепси, трицепси, дельти, зап'ястя, лікті, плечі, м'язи, суглоби тощо. Все, від кінчиків пальців до самої шиї, скаже вам спасибі, якщо ви тренуватиметеся систематично. Для цього у нас є навіть компактні турніки, які ви зможете брати з собою в поїздку, щоб ваш улюблений тренажер був завжди під рукою і ви не пропускали тренування, не будучи вдома.

91 товар
Стойка под штангу Hop-Sport HS-1008...
У нас не большой спортивный зал в подвале дома. потихоньку мы сами с ребятами его оборудуем. Последнее наше приобретение это стойка для штанги. Хорошо и крепко сделана, а безопасность с занятием со штангой у нас на первом месте и эта стойка не подведет! Спасибо компании за отличную стойку!
Брусья Hop-Sport HS-1003K
Неплохо, хорошая модель, мне нравится. Материал нормальный, все надежно закреплено, крепкая конструкция. Удобно, что обивку на подлокотниках и спинке сделали из приятного материала, он не вызывает раздражение после долгих занятий. В целом отличная и доступная модель.
Турник Hop-Sport HS-M050DP
взял ребенку для дома , легко установил в дверной пройом , покупкой доволен
Турник Besport BS-T0004
Хороший турник , можно менять хваты для подтягиваний
Відібрано 91 товар з 646
1
Ціна, грн
Бренд
Призначення
Для рук
💰 Товарів у розділі91
💲 Цінавід 439 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівSPART, Newt, IMPULSE та інше
✅ ПризначенняДля грудей, Для преса, Універсальний та інше
✅ КласПрофесійний, Для будинку
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00