Електротранспорт Стр. 5

211 товарів
Электровелосипед Bottecchia BE 50 ...
Выбрал велосипед Bottecchia BE 50 E-BIKE 3 из за хорошего электромотора. В горы с ним еще не успел съездить, но по бездорожью. проехался и остался доволен. Советую модель.
Электросамокат OIO RT 12
Мне очень нравится мягкий ход у этого самоката. До этого у меня был другой электро самокат. другой фирмы, но у того был жесткий ход, не очень приятно было на старом ездить. Этот же мягко катится, практически бесшумно. Магазину спасибо за качественный электро самокат, за быструю доставку и за помощь в выборе.
Электровелосипед Giant Road E+ 2 P...
Рама виготовлена з алюмінієвого сплаву ALUXX SL, що забезпечує легку вагу та високу міцність.
Электровелосипед Crosser Е-XC-330...
Доброго дня, на двигуні до 40 км, все залежить від навантаження та зовнішніх умов: кількість підйомів, вітер, тип дорожнього покриття і таке інше
Электровелосипед Crosser Ultra Hyd...
Так, можна. Роз'єм живлення розташований на самому акумуляторі, тому, щоб зарядити велосипед, не обов'яково його нести до розетки, можна від'єднати батарею від велосипеда та заряджати де завгодно.
Відображено 211 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі212
💲 Цінавід 8500 грн
💎 Знижкадо 25%
🔥 Від брендівOiO, Vento Bikes, China та інше
Електротранспорт Стр. 5 будуть доставлені в місті: Харкові, Одесі, Дніпрі, Києві, Сумах, Ужгороді, Житомирі, Вінниці, Івано-Франківську, Запоріжжя, Чернігові, Миколаєві, Кропивницького, Хмельницькому, Тернополі, Рівне, Чернівцях, Полтаві і всюди по Україні .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00