Велосипеди Pride

Велосипеди Pride – визнаний лідер серед українських вело-брендів. Розробка дизайну, комплектації, геометрій та позиціонування здійснюється українськими інженерами, а виробництво знаходиться на найкращих підприємствах велоіндустрії у Китаї та Тайвані. Прайд, на відміну від своїх «однокласників» (інших українських велобрендів), запропонує вам не просто нову наклейку на каталожній рамі. Це повністю європейський бренд з гарними ходовими якостями, правильним маркетингом, широкою підтримкою марки в інтернеті, а також бездоганною гарантійною підтримкою.

Серед переваг бренду Pride точна геометрія рам, зручність посадки, низька вага та надійні компоненти. Одне слово, це європейський велосипед, який виріс в Україні, але зберіг при цьому привабливу ціну. Вибираючи Pride, ви отримуєте відчутний виграш у ціні, не йдучи на компроміс як.

45 товарів
12
Велосипед Pride Rocx Tour
С первого взгляда понравился этот велосипед, выбирал себе модель для длительных поездок и не прогадал. Уже совершил на нем первое путешествие, 300 км туда и обратно отмахал. На дороге ведет себя хорошо, управление легкое, посадка удобная, так что спина от длительной езды не устает. Колеса тут 28, скорость набирал на них хорошую, но при этом маневренность велосипед не потерял. Трансмиссия - 2*9, с ней не было проблем взобраться на подъем, а они встречались достаточно часто. И нравится еще, что тут тормоза дисковые механические, в дороге такие не подведут и в обслуживании они неприхотливые.
Велосипед Pride Donut 6.3
Ответ магазина не правильный (вопрос про каретку).
Длинна вала 170 мм, длинна стакана 140 мм. Подходит (я менял только что) на Kenli KL-08AL
Велосипед Pride Rocx Dirt Tour
Несмотря на отсутствие амортизации велосипед по серпантину катит плавно. У него сам корпус гасит эту тряску небольшую. А по грязи поверхностной вообще как родной едет. Тормоза его дисковые чёткие вообще. Хваткие как бультерьер.
Велосипед Pride Rocksteady AL 7.2
Велосипед Pride Rocksteady AL 7.2ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Залежить від розміру рами, але приблизно 14 кг.
Велосипед Pride Mini 3
Ну что могу сказать, велик прикольный, качество практически везде, немного к нему привыкну и думаю довес в "электро" сделать.
Один минус, нет крыльев и багажника, но их подобрал, а крылья хотел конечно не пластиковые..
Відібрано 45 товарів з 2443
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Тип амортизації
Тип вилки
Хід вилки
Діаметр колеса
Рік
Бренд
Бренд
Pride
💰 Товарів у розділі49
💲 Цінавід 5950 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівPride
✅ Для когоДля хлопчика, Для дітей, Для дівчинки та інше
✅ Тип амортизаціїХардтейл, Без амортизації
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00