Електротранспорт (сторінка 3)

276 товарів
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Электросамокат OIO RT 12
Мне очень нравится мягкий ход у этого самоката. До этого у меня был другой электро самокат. другой фирмы, но у того был жесткий ход, не очень приятно было на старом ездить. Этот же мягко катится, практически бесшумно. Магазину спасибо за качественный электро самокат, за быструю доставку и за помощь в выборе.
Электровелосипед Giant Talon E+ 3 ...
Пробіг до 150 км, але це в ідеальних умовах, реально на 80 - 100 км вистачає в середньому
Электровелосипед Azimut E-Nevada 5...
Нажаль досиупна тілки така сборка як в характеристиках
Відображено 276 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі275
💲 Цінавід 8450 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівScott, Maxxter, BeastBike та інше
Електротранспорт (сторінка 3) привеземо вам в місті: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Тернополі, Кропивницького, Луцьку, Сумах, Полтаві, Хмельницькому, Миколаєві, Івано-Франківську, Рівне, Вінниці, Львові, Черкасах, Ужгороді, Запоріжжя і у всіх інших населених пунктах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00