Бігові лижі

Лижі – зимовий вид спорту доступний для кожного, він розвиває не тільки витривалість та спритність, але й зміцнює імунітет.  Бігові лижі - найбільш популярні і доступні лижі, призначені для пересування переважно по рівнинній місцевості. Бігові лижі можна поділяти за різними ознаками, у нас ви зможете підібрати свій варіант, починаючи від найпростіших пластмасових до професійних гоночних бігових лиж із застосуванням сучасних технологій. Катання на бігових лижах - це маса яскравих вражень та незабутніх емоцій.

Бігові лижі розроблені для пересування переважно по рівнинній місцевості. Катання на бігових лижах - це маса яскравих вражень та незабутніх емоцій. Довжина снаряда для класичного ходу повинна бути на 25-30 см більша за зростання лижника, для конькового - на 10-15 см довша за зрост людини. Жорсткість необхідно вибирати виходячи із власної ваги. Великим людям (вагою понад 75-80 кг) доцільно використовувати лижі середньої або підвищеної твердості. Підібрати оптимальний варіант під свої умови катання допоможе наша стаття " Як вибрати бігові лижі ". https://veliki.com.ua/dir_nord_skiing.htm

66 товарів
Лыжи беговые Fischer Twin Skin Sprint J...
Заказывал такие лыжи сыну в подарок. Именинник доволен и я конечно, тоже. Ребенок катается легко и в удовольствие. Сам бегаю на Фишере, придраться даже не к чему. Качество отличное, дизайн стильный, цена адекватная - пока это лучший, бюджетный бренд для нас.
Лыжи беговые Fischer SC Classic IFP
В лыжных марафонах не участвую, катаюсь в удовольствие на любительском уровне. Лыжи специально подбирал легкие по весу и скольжению, хорошего качества и за нормальную стоимость. Вот эти Фишер служат уже два сезона, не подводят в любых погодных условиях.
Лыжи беговые Tisa Sport Step Junior
Лыжи беговые Tisa Sport Step JuniorВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня, це підліткова модель, ось модель Sport Step але з характеристиками під дорослу людину
https://veliki.com.ua/ua/goods_skis-tisa-sport-step.htm#red
Лыжи беговые Tisa Sport Step
Беговые лыжи мне понравились тем что их цена и качества соответствуют. Это редко встретишь. И еще они отечественного производства, поэтому к ним мое доверие больше чем к другим брендам. А эти лыжи я хочу особенно выделить. Они очень удобные и практичные. Я начала кататься на лыжах с ними и мне они очень нравятся.
Відображено 66 товарів
0
Ціна, грн
Рівень катання
Жорсткість
Комплектація
Система кріплення
Рік
Бренд
💰 Товарів у розділі66
💲 Цінавід 1015 грн
🔥 Від брендівTisa, Fischer
✅ Рівень катанняДосвідчений, Експертний, Початківець
✅ ПризначенняКоньковий хід, Комбінований хід, Туристичні та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00