Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Бігові лижі

Лижі – зимовий вид спорту доступний для кожного, він розвиває не тільки витривалість та спритність, але й зміцнює імунітет.  Бігові лижі - найбільш популярні і доступні лижі, призначені для пересування переважно по рівнинній місцевості. Бігові лижі можна поділяти за різними ознаками, у нас ви зможете підібрати свій варіант, починаючи від найпростіших пластмасових до професійних гоночних бігових лиж із застосуванням сучасних технологій. Катання на бігових лижах - це маса яскравих вражень та незабутніх емоцій.

Бігові лижі розроблені для пересування переважно по рівнинній місцевості. Катання на бігових лижах - це маса яскравих вражень та незабутніх емоцій. Довжина снаряда для класичного ходу повинна бути на 25-30 см більша за зростання лижника, для конькового - на 10-15 см довша за зрост людини. Жорсткість необхідно вибирати виходячи із власної ваги. Великим людям (вагою понад 75-80 кг) доцільно використовувати лижі середньої або підвищеної твердості. Підібрати оптимальний варіант під свої умови катання допоможе наша стаття " Як вибрати бігові лижі ". https://veliki.com.ua/dir_nord_skiing.htm

31 товар
12
Лыжи беговые Fischer Twin Skin Sprint J...
Заказывал такие лыжи сыну в подарок. Именинник доволен и я конечно, тоже. Ребенок катается легко и в удовольствие. Сам бегаю на Фишере, придраться даже не к чему. Качество отличное, дизайн стильный, цена адекватная - пока это лучший, бюджетный бренд для нас.
Лыжи беговые Fischer SC Classic IFP
В лыжных марафонах не участвую, катаюсь в удовольствие на любительском уровне. Лыжи специально подбирал легкие по весу и скольжению, хорошего качества и за нормальную стоимость. Вот эти Фишер служат уже два сезона, не подводят в любых погодных условиях.
Лыжи беговые Fischer Spider 62 Crown Xt...
Добрий день, ні. Кріплення продаються окремо
Відображено 31 товар
0
Ціна, грн
Рівень катання
Жорсткість
Комплектація
Система кріплення
Рік
Бренд
Особливості
💰 Товарів у розділі31
💲 Цінавід 3808 грн
🔥 Від брендівFischer
✅ Рівень катанняЕкспертний, Початківець, Досвідчений
✅ ПризначенняКомбінований хід, Класичний хід, Універсальні та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00