Велосипедні мастила і хімія

Велосипедні мастила, хімія, догляд - ці поняття повинні міцно увійти в життя велосипедиста. Адже для того, щоб двоколісний транспорт прослужив якомога довше і при цьому був надійним, за ним треба належним чином доглядати. А враховуючи, який зараз на ринку велокосметики різноманітний вибір якісних матеріалів і хімії, то робити це стає легко і ефективно.
Справжні велосипедисти знають, що при догляді за байком потрібно бути уважним до деталей, щоб в дорозі не було неприємних сюрпризів. Тому на нашому сайті великий вибір велосипедних мастил та хімії для повноцінного догляду.

194 товари
Очиститель цепи Finish Line Citrus 6...
Очиститель прекрасный! Вымывает цель отлично. Дороговатый, как по-мне.
Очиститель Finish Line для элект...
Скоріш за все цей спрей для велодоріжок. Я катаюсь кантрі і тому багато піску та грязі. Тому приходиться з початку помити усе від бруду та піску, а потім обробити окремі деталі. Спрей добрий. Обробляє добре. Хоча знову таки, скоріш за все він для ведодоріжок. Тому, що потім прийшлось цепь мастити, хоча в інструкції написано, що можна не мастити після спрею
Смазка цепи Finish Line eBikes 120 мл
Для електровелосипедів дуже вдало підходить
Спрей для ног вилки Expand EX Shoc...
Перед использованием вилку продул с компресора, нанес смазку прокачали как написанно винструкции протер тряпочкой остатки грязи, посмотрим как будет работать вилка дальше.
Смазка цепи Squirt Chain Dry Lube 120 м...
Залежить тільки від погодних умов та місцевості. Можливо на 100км а можливо і на 300км вистачить
Відображено 194 товари
0
Ціна, грн
💰 Товарів у розділі194
💲 Цінавід 105 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівVittoria, Hanseline, Squirt та інше
Велосипедні мастила і хімія будуть доставлені в місті: Одесі, Києві, Харкові, Дніпрі, Рівне, Івано-Франківську, Полтаві, Житомирі, Хмельницькому, Луцьку, Чернівцях, Чернігові, Херсоні, Львові, Ужгороді, Черкасах, Миколаєві, Запоріжжя , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00