Материали для камер і покришок

Інструмент для камер і покришок, напевно, самий затребуваний на ринку велоінструменту, оскільки прокол колеса - найбільш часта поломка на наших далеких від ідеалу дорогах. Для того, щоб не переривати заплановану поїздку через пробиту камери або покришки, варто подбати про потрібні в дорозі інструменти заздалегідь. На сьогоднішній день індустрія ремонтних засобів для коліс настільки розвинена, що ліквідувати проблему можна за лічені хвилини. На нашому сайті ви можете вибрати якісні монтажні лопатки для бортування покришок, надійні латочки, герметик для безкамерних шин, рідину для монтажу покришок і сучасні ремкомплекти.

137 товарів
Ремкомплект для камеры (4 шт...
Шикарные заплатки. Пробился в двух местах, заклеил. Катаюсь с двумя заплатками на одной камере уже год без намёка на спуск камеры. Рекомендую, однозначно одни из лучших самоклеек
Жидкость для монтажа шин Schw...
Продукт от известного производителя покрышек подходит, конечно же, для любой резины. Данная мазка действительно упрощает монтаж велосипедной резины. Благодаря насадке с губкой наносить смазку удобно и просто, не нужно использовать дополнительные принадлежности (тряпки или квачи). Грязных следов на руках и резине не оставляет, на резину негативного действия исходя из опыта эксплуатации – не оказывает. Объема с запасом хватает на несколько операций с колесами. Отдельная благодарность за быструю доставку.
Бортировочные лопатки Ice Tool...
Пишет - Тайвань. Опробовал в деле - удобные, легкие . Короче, норм, особенно за такие деньги.
Стас
Супер набор, врятував мене багато разів. Ось шукаю додатково жгути! Круто що ремкомплект взагалі непомітний і завжди з собою
Заплатки Ice Toolz AirDam 6 шт.
Латки супер! Головне що без клятого клія, та не потібно довно чекати поки висохне! Залотав і поїхав!
Відображено 137 товарів
0
Ціна, грн
💰 Товарів у розділі137
💲 Цінавід 98 грн
💎 Знижкадо 25%
🔥 Від брендівExpand, Stans NoTubes, Ice Toolz та інше
Материали для камер і покришок привеземо вам в місті: Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Луцьку, Кропивницького, Миколаєві, Вінниці, Львові, Житомирі, Рівне, Чернігові, Івано-Франківську, Ужгороді, Черкасах, Чернівцях, Сумах, Тернополі , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00