Степери

Степери – найзручніші з кардіотренажерів, адже вони призначені для тренування самого природного руху людини - ходьби. Крім того, що вони порівняно компактні, вправи на них допомагають опрацювати різні групи м'язів, розвиваючи при цьому витривалість і координацію рухів. В цьому розділі ви зможете знайти безліч варіантів: министепперы, степпери з еспандером, поворотні, класичні, балансувальні.
28 товарів
Степпер Hop-Sport HS-055S Noble
Специально для отзыва сделал фото, что бы другие посмотрели как качественно собрана система у этого степпера. Все по уму сделано и собрано. Очень хороший тренажер, занимаемся дома вместе с женой, оба довольны покупкой этого тренажера. Магазину спасибо за быструю доставку!
Степпер Hop-Sport HS-035S Joy
Классный стиппер, очень компактный. для не большой квартиры как у меня самое то, что мне и нужно. Хорошую нагрузку дает на ноги занятие на этом тренажере, и не только на ноги. Качественный, ноги на площадках не скользят. Теперь нужно какой то учебник купить. что бы больше упражнений научится на нем делать!)))
Степпер Gymtek XST500
Дякую за швидку доставку. Степер Gymtek XST500 дуже сподобався.
Єдине але.. через тиждень недовгих тренувань почав легенько поскрипувати. Що, в принципі, не дуже дратує.
Степпер Hop-Sport HS-045S Slim
Степпер Hop-Sport HS-045S SlimВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня . Максимальна вага людини до 120 кг
Степпер Hop-Sport HS-045S Slim
Классный степпер. мне подруга посоветовала и его купит. Именно этот и магазин показала в интернете где этот степпер по не высокой цене. Очень хороший тренажер. дает нагрузку практически на все группы мышц. Очень простой в использовании но эффективный. Спасибо компании за не высокие цены на ваши товары!
Відображено 28 товарів
0
Система навантаження
Максимальна вага людини
Хід педалей
Бренд
💰 Товарів у розділі20
💲 Цінавід 2777 грн
🔥 Від брендівToorx, Gymtek, HouseFit та інше
✅ ТипМіністеппер, Степер
✅ КонструкціяБалансувальна, Поворотна, Класична
Степери доставимо в місті: Харкові, Києві, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Тернополі, Черкасах, Миколаєві, Запоріжжя, Кропивницького, Хмельницькому, Ужгороді, Івано-Франківську, Львові, Сумах, Рівне, Луцьку, Житомирі , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00