Степери

Степери – найзручніші з кардіотренажерів, адже вони призначені для тренування самого природного руху людини - ходьби. Крім того, що вони порівняно компактні, вправи на них допомагають опрацювати різні групи м'язів, розвиваючи при цьому витривалість і координацію рухів. В цьому розділі ви зможете знайти безліч варіантів: министепперы, степпери з еспандером, поворотні, класичні, балансувальні.
24 товари
Степпер Hop-Sport HS-055S Noble
Специально для отзыва сделал фото, что бы другие посмотрели как качественно собрана система у этого степпера. Все по уму сделано и собрано. Очень хороший тренажер, занимаемся дома вместе с женой, оба довольны покупкой этого тренажера. Магазину спасибо за быструю доставку!
Степпер Hop-Sport HS-045S Slim
Классный степпер. мне подруга посоветовала и его купит. Именно этот и магазин показала в интернете где этот степпер по не высокой цене. Очень хороший тренажер. дает нагрузку практически на все группы мышц. Очень простой в использовании но эффективный. Спасибо компании за не высокие цены на ваши товары!
Степпер Hop-Sport HS-035S Joy
Классный стиппер, очень компактный. для не большой квартиры как у меня самое то, что мне и нужно. Хорошую нагрузку дает на ноги занятие на этом тренажере, и не только на ноги. Качественный, ноги на площадках не скользят. Теперь нужно какой то учебник купить. что бы больше упражнений научится на нем делать!)))
Степпер Hop-Sport HS-045S Slim
Степпер Hop-Sport HS-045S SlimВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня . Максимальна вага людини до 120 кг
Степпер Gymtek XST500
Дякую за швидку доставку. Степер Gymtek XST500 дуже сподобався.
Єдине але.. через тиждень недовгих тренувань почав легенько поскрипувати. Що, в принципі, не дуже дратує.
Відображено 24 товари
0
Система навантаження
Максимальна вага людини
Хід педалей
Бренд
💰 Товарів у розділі24
💲 Цінавід 2627 грн
💎 Знижкадо 5%
🔥 Від брендівToorx, inSPORTline, Gymtek та інше
✅ ТипМіністеппер, Степер
✅ КонструкціяПоворотна, Балансувальна, Класична
Степери привеземо вам в місті: Харкові, Києві, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Тернополі, Черкасах, Миколаєві, Запоріжжя, Кропивницького, Хмельницькому, Ужгороді, Івано-Франківську, Львові, Сумах, Рівне, Луцьку, Житомирі , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00