Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Кардіотренажери

Рух - це життя, тому щоденне фізичне навантаження необхідне для нашого організму. Крім того, фізична активність стимулює вироблення ендорфінів, гормонів задоволення і щастя, що є вагомим аргументом на користь щоденного фітнесу. Тренажери різних видів не просто допомагають підтримувати себе у формі - вони перетворюють тренування в задоволення.

Сучасні тренажери комфортні у використанні, так як при їх створенні враховуються принципи біомеханіки - анатомічна будова і природні траєкторії руху людського тіла. Це дозволяє найбільш ефективно виконувати природні рухи, правильно задіяти потрібні групи м'язів, не пошкоджуючи при цьому суглоби, і, як наслідок, отримувати максимальний ефект від тренувань без шкоди для здоров'я.

386 товарів
Велотренажер Hop-Sport HS-090H Apollo ...
Очень грамотная и функциональная консолька управления у тренажёра. Много программ тренировок и режимов. И широкий спектр считывания критериев по организму. Нагрузки, даже интенсивные без рывков идут. Плавный ход у него. На таком заниматься одно удовольствие.
Велотренажер Hop-Sport HS-045H Eos
Супер, за свої гроші просто шикарен! Не дуже гучний, плавні регулювання навантаження, не багато місця займає!
Велотренажер Hop-Sport HS-045H Eos
Вполне доволен данным тренажером, за такую цену это отличный вариант для домашних тренировок. Он компактный, весит мало, его легко перемещать с места на место. Датчики пульса радуют, замер четкой идет, на компьютере вся инфа видна за тренировку, и ее удобно просматривать.
Беговая дорожка FitLogic T33
Классная беговая дорожка и даже красивая. Мы ее купили в загородный дом. я там постоянно нахожусь и что бы не набирать лишний вес регулярно стала бегать на ней. Очень простая в использовании, я ее одна свободно передвигаю. В общем лучше и не нужно, классная!)
Велотренажер Hop-Sport HS-015H Vox
Давно хотела нечто похожее, о велотренажере мечтала и вот наконец решилась на покупку. Только в этом магазине нашла тренажер по приемлемой цене. Очень хорошая вещь, легкая в использовании, не требует подключения к электросети как у моей подруги. С дисплеем в котором я быстро разобралась.
Відображено 386 товарів
0
Ціна, грн
💰 Товарів у розділі387
💲 Цінавід 1799 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівThunder, Hertz, EVO та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00