Як вибрати тренажер

Коли мова йде про здоров'я і красу, економія недоречна. Ми намагаємося  їсти натуральну їжу, вибираємо якісні безпечні ліки і кращих лікарів, використовуємо косметику   без шкідливих добавок. До тренажерів також слід пред'являти високі вимоги!


як вибрати тренажер

Сьогодні ми з повною впевненістю можемо виділити два основних типу тренажерів:

 1. Ті, які розвивають наші фізичні здібності – спортивні тренажери;
 2. Ті, що нас готують ментально, як бути в тій чи іншій ситуації –навчальні тренажери.

Спортивні тренажери

Для того, щоб мати струнке і спортивна статура, потрібно працювати над собою, не покладаючи рук, і в цій нелегкій справі нам допоможуть спортивні тренажери. Вони забезпечують правильне навантаження на м'язи або цілі групи м'язів, що стимулює їх тонус і зростання. Але щоб зрозуміти про спортивні тренажерах якомога більше, нам потрібно розібратися на які види вони діляться.

Спортивні тренажери діляться на:

Силовий. Такі тренажери призначені для силового тренування м'язів, спрямованої на зростання їх обсягу, сили і витривалості. Вони розраховані на невелику кількість повторень і підходів. До них відносяться поперечина, турнік і бруси, штанги і гирі з гантелями, блокові силові тренажери, тренажери для преса і лави (наприклад Скотта) зі стільцями (наприклад, римський).

як вибрати силовий тренажер

Кардіотренажери. Кардіотренажери спрямовані на зміцнення серцево-судинної системи і легень. І як бонус отримуємо відмінну витривалість, зміцнення опорно-рухового апарату, підтягнуте тіло. До таких тренажерів відносяться бігові доріжки, еліпсоїди( орбітреки), степпери, велотренажери і тренажери для веслування (гребні тренажери).

кардіо тренажери який вибрати

Порада: на силових тренажерах теж можна організувати кардионагрузку (аеробне) і тренувати серце (взяти малу вагу і на аеробному пульсі здійснювати поступальні рухи), а на кардіотренажерах виконувати силове тренування (бігти зі штангою на плечах). Але все це буде неефективним проведенням часу і не принесе істотних результатів.

Силові тренажери

Силові тренажери диференціюються на ті, які працюють з додатковою вагою (блоки, млинці) і ті, на яких можна працювати з власною вагою (перекладина, бруси, кільця). Залежно від того, яку мету ви перед собою ставите, в залежності від цього потрібно і підбирати. Тренажери, призначені для роботи зі своєю вагою, як правило, забезпечують одночасну роботу великої кількості груп м'язів (при підтягуванні на перекладині працюють м'язи спини, рук, преса).

силові тренажери під власною вагою

Силові тренажери, які працюють з додатковою вагою, дозволяють створювати ізольоване навантаження на окремі м'язи (наприклад, лава Скотта дозволяє ізольовано пропрацювати біцепс, без напруги спини, грудей, Преса).

силові тренажери з вільними вагами

Порада: ідеальним буде поєднання комплексних навантажень з ізольованими.

Кардіотренажери

Кардіотренажери дозволяють створювати довге аеробне навантаження. Якщо для вас актуальне питання: "Які тренажери вибрати для схуднення?". То з упевненістю можна відповісти – це кардіотренажери. Жир спалюється завдяки тривалому кардионагрузке (від 30 хв.). А її ефективно забезпечують всілякі бігові доріжки, орбітреки, степери, велотренажери і т. д. Різноманітність кардіотренажерів обумовлено, в першу чергу, рівнем підготовки і здібності до навантажень. Так, для тих, кому в силу стану здоров'я протипоказані ударні навантаження, які виникають під час бігу, зможе вибрати для тренувань орбітрек або велотренажер.

тренажер еліптичний як вибрати

Якщо ж ви хочете мати гарне тіло, але без «перекачаних» м'язів, які ускладнюють життя (наприклад, комічна ситуація з нездатністю культуриста почухати собі спину рукою), то тренажер для веслування буде чудовим вибором. Він дасть тривалу аеробне навантаження з опрацюванням м'язів спини, грудей, рук, ніг, преса. Напевно, тільки язик і мімічні м'язи можуть відпочивати, коли ви працюєте на цьому тренажері.

як вибрати гребний тренажер

На питання, який же тренажер краще, ніхто не дасть єдиної відповіді. Все дуже індивідуально!

Порада: всупереч численній рекламі і порадам бувалих, не існує одного чарівного тренажера, який би зміг все. Ніякої ізоляційний тренажер не зможе вам допомогти схуднути і ніякої кардіотренажер не дасть революційних результатів в силових показниках. Тому, кожен сам визначає для себе мету схуднути, набрати м'язову масу або просто підтримувати здоровий спосіб життя!

Навчальні тренажери

Навчальні тренажери це спеціальні пристрої, які допомагають імітувати реальну ситуацію і відпрацювати адекватну реакцію на неї, а також довести її до певного рівня автоматизму. Такого типу тренажери мають максимально широкий діапазон застосування, від професійних технічних засобів, які покликані сформувати набір професійних навичок (тренажери-манекени для медичної практики, тренажер-симулятор для судноводіїв, космонавтів, пілотів і т. д.) до дитячих развивашек.

Де краще займатися на тренажерах

Займатися на спортивних тренажерах можна як в спеціалізованих тренажерних залах, вдома або просто на вулиці.

 • З першого погляду, здається, що заняття в залі имеют только лишь переваги:
 • навколо ходять всі з красивими фігурами, що дуже сильно мотивує до спорту;
 • є тренер, який підбирає і стежить за виконанням вправ;
 • в доступності будь-який спортивний інвентар, є сауни і басейни.

Однак є і недоліки занять в тренажерному залі:

 • часті черги до популярних тренажерів (бігова доріжка, орбітрек і т. д.);
 • потрібно виділяти час для занять спортом. Щоб потрапити в зал, потрібно зібрати сумку з речами і кудись їхати, витрачати дорогоцінний час, якого і так мало. Тому багато хто воліє займатися в домашніх умовах.
 • багато хто не відвідує зали через гігієнічні міркування;
 • заняття в тренажерних залах платні.

Які ж плюси і мінуси занять на тренажерах удома?

Переваги:

 • безкоштовно;
 • економія часу, нікуди їхати не потрібно;
 • можна займатися в будь-якому одязі, не купуючи собі дорогий спортивний одяг,
 • тренуватися можна і вранці, і ввечері під улюблений серіал (дуже популярно серед молодих мам).

Недоліки:

 • лень з-за великої кількості відволікаючих моментів (сім'я, домашні турботи і т. д.). Не вийшло сьогодні, позаймаюся завтра або післязавтра. Деякі купують тренажери в будинок, а потім вони стоять, накопичуючи пил. Так що якщо ви налаштовані активно займатися і дійсно мотивувати, то будете робити це в будь-яких умовах поки дитина спить, а чоловік на роботі.
 • відсутність необхідної кількості спортивного інвентарю.

Також, зараз в кожному сучасному парку і алеї можна побачити спортивні майданчики з кардіо та силовими вуличними тренажерами. Це безкоштовно і займатися можна в будь-який вільний час! Було б бажання.

Отже, ми підходимо до найважливішого питання: який тренажер вибрати? І який купити додому?

Для домашнього використання "мастхевом" повинен бути будь кардиотренажер: бігова доріжка або орбітрек, степпер або тренажер для веслування. Здоров'я серцево-судинної системи – це запорука довгого і щасливого життя. Те ж саме ми можемо сказати і про опорно-руховому апараті і легких. А це потрібно всім без винятку! Також, кардіотренажери життєво необхідними для хворих після інфаркту та інсульту в період реабілітації. І ще дозволяє ефективно профілактувати і боротися з наслідками сидячої роботи (зайва вага, геморой, остеохондроз, простатит, тромбофлебіт тощо).

тренажери для дому

Чудовим доповненням до кардіотренажерів будуть і силові тренажери, що забезпечують навантаження максимальній кількості груп м'язів. Це такі як перекладина, бруси, шведська стінка. Для будинку також будуть не зайвими гантелі та гирі в будь-якій кількості.

який додому купити тренажер

Безумовно, все, що можна робити на тренажерах, доступно для виконання і на спортивному майданчику або стадіоні. Але, щоб заняття дали результат, важлива послідовність і регулярність, а змусити себе бігати по стадіону, коли йдуть тижнями дощі або мороз сковує дихання, може далеко не кожен. Зате бігова доріжка або орбітрек, що стоять в кутку кімнати, зможуть в комфортній обстановці 24/7 бути до ваших послуг. Тренажери будинку-це вірний шлях до спорту і здоров'я, а " ...це не бажана мета?»

домашні тренажери


Коментарі до статті «Як вибрати тренажер»

Ваше фото
кирилл
0 0
Только если у тебя сильная сила воли))
Ваше фото
ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
1 0
Если вы во власти своей лени, то вам вряд ли что-то поможет...
Ваше фото
Никита
0 0
Как по мне, так лучше в тренажёрный зал ходить. Взял абонемент, тренер тебе программу написал и занимаешься, а дома много тренажёров не поставишь.
Ваше фото
ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
0 0
ну не скажи, обычный настенный турник позволяет весь верхний плечевой пояс в форме держать
Ваше фото

Еще стоит почитать:

Одним из самых важных элементов экипировки для зимних приключений является термобелье. При этом не важно, едете ли вы на машине, бежите лыжную гонку или идете пешком по заснеженным тропинкам парка. Важно, чтобы вам было комфортно, а для этого нужно правильно одеться и начать именно с термобелья.

Ищите замену тренировкам на улице или в спортзале? Хотите купить велотренажер для дома, но не знаете, какой лучше? Или задумываетесь, зачем �...
Встретил я как-то раз девушку, которая на Кинбурнскую Косу приехала с чемоданом на колесиках. Это было еще то зрелище, с одной стороны мне бы...
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00