Снаряжение для альпинизма

Снаряжение для альпинизма – это огромный сектор аутдор-индустрии. Стремительное развитие туризма, альпинизма, скалолазания привело к разработке и совершенствованию множества элементов снаряжения. Веревки для альпинизма, каски, кошки, снегоступы, страховочные системы, карабины и многое другое. Всё для максимального удовольствия и безопасности любителей экстрима и активного отдыха.

Отображено 238 товаров
0
Цена, грн
238 товаров
Карабин Petzl William Ball-Lock
Надійний і простий у використанні аксесуар для альпінізму та скелелазіння. Його міцна конструкція забезпечує безпеку та надійність під час використання. Система блокування м'ячем гарантує надійну фіксацію, що робить його ідеальним для різних видів робіт. Зручний дизайн і висока якість виготовлення роблять його важливим елементом в арсеналі будь-якого альпініста або скелелаза. Рекомендую!
Карабин DMM Aero HMS Quicklock
як військовий, я високо ціную цей карабін. Його міцність і надійність вражають - він витримує навіть найважчі умови. Його компактний розмір дозволяє мені легко носити його з собою, не відчуваючи жодного дискомфорту. Він допомагає мені швидко прикріпити або відкріпити необхідне спорядження, що є великою перевагою в полі. Я дуже задоволений цим продуктом і рекомендую його всім моїм товаришам по службі. Загалом, це відмінний інструмент
Карабин Munkees 3238 Pear 8 мм x 80 мм
Все швидко організували і на наступний день відправили.
Карабин Climbing Technology Pillar Steel SG
Нормальний карабін, виглядає надійним, працює без питань.
Карабин Munkees 3247
Його маленький розмір і велика міцність роблять його незамінним у моєму спорядженні. Рекомендую
💰 Товаров в наличии238
💲 Ценаот 215 грн
💎 Скидкадо 50%
🔥 От брендовLifeventure, DMM, Dynafit и др.
Снаряжение для альпинизма привезём вам в городе: Харькове, Киеве, Днепре, Одессе, Ровно, Ужгороде, Тернополе, Кропивницком, Сумах, Луцке, Полтаве, Виннице, Николаеве, Ивано-Франковске, Хмельницком, Чернигове, Черкассах, Черновцах и во всех других населенных пунктах Украины.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 CБ-ВС 10-15:00