Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Тренажери в Україні

2023 товарa
Велотренажер Hop-Sport HS-045H Eos
Супер, за свої гроші просто шикарен! Не дуже гучний, плавні регулювання навантаження, не багато місця займає!
Велотренажер Hop-Sport HS-045H Eos
Вполне доволен данным тренажером, за такую цену это отличный вариант для домашних тренировок. Он компактный, весит мало, его легко перемещать с места на место. Датчики пульса радуют, замер четкой идет, на компьютере вся инфа видна за тренировку, и ее удобно просматривать.
Гребной тренажер Hop-Sport HS-065AR...
Приобретал его в начале года для зимних тренировок на дому, чтобы не терять форму. Сейчас по лету тренировки возобновил на местном водоёме, но тренажёром продолжаю пользоваться. У него очень хорошая имитация реальной гребли. плюс функционал режимный имеется и мен это нравится. Конечно секцию мне это не заменит, но стиль и физическую нагрузку разнообразило уже точно.
Велотренажер Hop-Sport HS-005H Host
С возрастом начала набирать вес, поэтому купила этот многофункциональный умный тренажер. Считаю его достоинствами удобное гелиевое село, которое регулируется под рост, не скользящие с ремешками педали. Но, конечно, самое большое достоинство-это многофункциональный компьютер, который кроме времени, скорости, частоты сердцебиения, определяет уровень жира в организме.
Велотренажер Hop-Sport HS 2070
Даний тренажер був придбаний для реабілітації, зібрали відносно швидко, хвилин 40 знадобилося. Характеристики даної моделі цілком відповідають заявленим. Зрозуміла інструкція, батарейки йшли в комплекті. Ввічливий консультант, на всі питання відповідав по суті. Можу рекомендувати продавця як чесного та відповідального. Гарних продажів та вдячних клієнтів.

Компанія "Велики Груп". Контактна інформація:


Консультації по телефону доступні в робочі дні, з 9 до 18, з понеділка по п'ятницю:
Київ 044 232 88 27
Київстар 067 577 69 69
Лайф 093 764-27-28
МТС 066 911-54-40

Вартість, оплата і умови доставки вказані на сторінці "Як купити

ПРИДБАТИ Тренажери

В Україні Ви так-же можете придбати:

Тренажери дозволять вам бути у відмінній фізичній формі в будь-яку пору року і за будь-якої погоди. У нас є орбітреки, турніки, гирі, велотренажери, шведські стінки, еліптичні тренажери і бігові доріжки.

Відібрано 739 товарів з 741
0
Ціна, грн
💰 Товарів у розділі23
💲 Цінавід 1042 грн
💎 Знижкадо 15%
🔥 Від брендівinSPORTline, WCG, Newt та інше
✅ ПризначенняДля ніг, Для грудей, Для рук та інше
✅ КласДля будинку
044 232 88 27
057 761 32 72