Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Велосипеди для тріатлону

Тріатлон - одна з найбільш важких спортивних дисциплін. Не дарма зараз спортсменів-тріатлоністів називають Айронменами. Тріатлон дуже популярний, у світі проводяться тисячі локальних і глобальних змагань. А проходження так званої повної дистанції (той самий Ironman) — це досить серйозне випробування, що вимагає тривалої підготовки та самовіддачі.
11 товарів
Велосипед Liv Avow Advanced
Отличный накат у велосипеда, несмотря на его вес. От управления им получаю сплошное удовольствие, настолько он комфортный и удобный. На нём у меня получается на все 100 сохранять постоянный темп езды.
Велосипед Liv Avow Advanced Pro 2
Топовый уровень, байк шикарный. Рама карбон Advanced-grade composite просто супер, очень легкая и прочная, даже алюминька отдыхает. Трансмиссия идеально работает, тормоза тоже. В заездах на нем комфортно, набор скорости быстрый и управляемость байком хорошая.
Відібрано 11 товарів з 2428
1
Зріст велосипедиста, см
Рік
Кількість швидкостей
Країна бренду
Бренд
Особливості
Тип велосипеда
для тріатлону
💰 Товарів у розділі11
💲 Цінавід 74800 грн
🔥 Від брендівLiv, PARDUS, Giant
✅ Для когоДля жінок, Для дорослих, Для чоловіків та інше
✅ Тип амортизаціїБез амортизації
Велосипед для тріатлону - це особливий, вузькоспеціалізований підтип шосейних велосипедів. Його основною відмінністю є супераеродинамична рама, яка дозволяє досягти більш аеродинамічної позиції за рахунок геометрії, а також плоске кермо з лежаком, що дозволяє гонщикові займати найбільш низьке положення, що дає мінімальний повітряний опір. Для поліпшення аеродинаміки застосовуються дискові, лопастні колеса або колеса з висотою профілю до 10 см. Тут все підпорядковано одному - боротьба за аеродинаміку, боротьба за секунди. Вага таких велосипедів 8-10 кг. Велосипеди для тріатлону оснащуються гідраторами, щоб гонщик мав можливість пити не змінюючи посадки. Якщо Ви один з них або тільки починаєте шлях залізної людини, то, безумовно, варто розглянути ближче цей інструмент для перемог над суперниками.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00