Дорожні велосипеди

Дорожні велосипеди являють собою ідеальний компроміс між легкістю їзди та її комфортом. Зазвичай дорожній велосипед швидше міського і зручніше шосейного. Його відмінні ознаки 28" колеса, гума з легким протектором, стійка до проколів, шириною 32мм і більше, кермо плоский або з підйомом, вилка жорстка або з невеликим ходом. Може мати подрессоренный підсідельний штир. Рама дає можливість установки крил і багажника. Буде відмінним варіантом, якщо любите туристичні вилазки, але також використовуєте велосипед як всепогодний міський транспорт.

117 товарів
Велосипед Momentum iNeed Street
Велосипед красивый, качественно собран. Легко устанавливать вручную под себя высоту седла, руль - с помощью ключа. В комплекте светлоотражатели, крепитель под стакан или бутылку, крепитель для насоса и, на заднем щитке колеса, - для небольшого багажа. Есть передние и задние тормоза, семь скоростей. На руле присутствует звонок. Из минусов - велик жестковатый, все изъяны дороги чувствуются попой. Седло миниатюрное, твёрдое и лишено каких-либо амортизационных свойств.
Велосипед ХВЗ Турист 2821 MD
Вот сделали бы на раме крепления под бутылочки, руль бараном и передний багажник - был бы отличный бюджетный "турист", а так одно название
Велосипед Orbea Carpe 25
прекрасный стильный велик. Легкий и удобный. Для городского режима достаточно скоростей вполне. Стильная седуха с заклепками.
Велосипед VNC Expance A2 27.5"
Конструктори у велосипеді VNC Expance не продумано поставили 170 мм шатуни і пружинну вилку з ходом 60 мм. При зіскакуванні з бардюра за три роки експлуатації неодноразово чиркав шатунами і педалями об асфальт. Купив не цей велік коротші шатуни і все мої нові шатуни більше не чіркають по асфальту.
Велосипед Dorozhnik Sapphire
Ідеальний велосипед, дуже рада, що купила його, дякую)))))
Відібрано 117 товарів з 2193
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Тип амортизації
Тип вилки
Хід вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Рік
Бренд
Тип велосипеда
дорожні велосипеди
💰 Товарів у розділі117
💲 Цінавід 5400 грн
💎 Знижкадо 25%
🔥 Від брендівDevron, Author, KelbBike та інше
✅ Для когоДля жінок, Для чоловіків, Унісекс та інше
✅ Тип амортизаціїХардтейл, Без амортизації

Дорожні велосипеди поділяються на утилітарні і спортивні моделі. До останніх відносять шосейники. Серед них є вузькоспеціалізовані велосипеди, використовувані для спорту, фітнесу і тривалих подорожей. На шосейниках беруть участь у класичних шосейних гонках, займаються тріатлоном і велокроссом. Візитна картка велосипеда дорожнього шосейного - зігнуте кермо. Ще особливості: висока і коротка рама, жорстка і, як правило, карбонова вилка, 28-ми дюймові колеса, велика кількість передач, спортивне сідло. Інший різновид дорожнього велосипеда - міський. Зазвичай він оснащений зручним сідлом з пружинами, багажником, планетарною втулкою. Призначений для неспішної їзди по міських вулицях.


Чому вам варто купити дорожній велосипед в Україні:

  • використання якісних сучасних матеріалів;
  • можливість розвивати високу швидкість при мінімальних трудовитратах (для шосейних велосипедів);
  • це прекрасний варіант для підтримки гарної фізичної форми;
  • підходить для пересування на великі відстані.


Потрібен дорожній велосипед? Купити його за відмінною ціною з доставкою в Київ та інші міста можна в нашому спеціалізованому інтернет-магазині.

044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00