Найнери (29 дюймів)

Найнеры або 29ри ще недавно були новинкою. А тепер це загальноприйнятий стандарт коліс гірських велосипедів. MTB на колесах збільшеного розміру на багатьох типах грунту їдуть швидше і комфортніше, ніж традиційні побратими на колесах 26". Це відбувається тому, що більший діаметр коліс менше реагує на дрібні нерівності. Також, завдяки більшій плямі контакту з грунтом ці колеса краще їдуть по піску, бруду або снігу. Ну і люди великого зростання виглядають на найнерах гармонійніше.

Приємної покупки і подальшого катання!
521 товар
Велосипед GT Avalanche Elite 29"
По комплектации не соответствие -вместо шимано ставят микрошифт , хотя по телефону утверждали что будет шимано. А так велик отличный - но это мой первый велик такого уровня , так что субъективно :) .
Велосипед GT Aggressor Sport 29"
Интересный велосипед с хорошим набором комплектующих. Легкая рама, хорошая вилка SR Suntour M3030. Хорошо себя показывает на дороге, как по равнине так и бездорожью. Пока нет никаких нареканий.
Велосипед Marin Bolinas Ridge 1 29"
Велосипед Marin Bolinas Ridge 1 29"ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Добрий день, дивлячись про які тренування ми розмовляємо. Marin Bolinas Ridge 1 - це початковий рівень гірського велосипеду, він дозволить тренуватися у помірному режимі, підходить для прогулянок по різній місцевості, але для профессійних тренувань такого велосипеда буде недостатньо
Велосипед Cannondale Trail 6 29"
Купив такий. В цілому підходить. Лише 14 кг. Як будь який новий ровер потрібно налаштувати тормоза та перемикач швидкості. Але усе чітко по специфікації. Відповідає своїм грошам
Велосипед Marin Bobcat Trail 3 29"
Велосипед Marin Bobcat Trail 3 29"ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Трансмісія велосипеда має 16 швидкостей. Їх складають 2 зірки системи шатунів та 8 зірок касети SunRace. Перемикають швидкості комплектуючі туристичного класу Shimano Altus.
Відібрано 521 товар з 2193
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Тип амортизації
Тип вилки
Хід вилки
Тип заднього амортизатора
Хід задньої підвіски
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Рік
Бренд
Тип велосипеда
найнери
💰 Товарів у розділі521
💲 Цінавід 5092 грн
💎 Знижкадо 32%
🔥 Від брендівGiant, Leon, Bianchi та інше
✅ Для когоДля жінок, Для чоловіків, Для дорослих та інше
✅ Тип амортизаціїДвохпідвіс, Хардтейл
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00