Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Гібридні кросові

Гібриди - це велосипеди для тих, хто їздить по асфальту і по грунту приблизно порівну. Такі люди не хочуть шосейний, міський або гірський велосипед, а хочуть щось середнє. 28"колеса відмінно їдуть по асфальту і цілком здатні витримати ліси і поля. Гібриди часто використовуються і для велотуризму, тому ми іноді самі ламаємо голову, куди віднести велосипед - до гібридів, або туристичним велосипедів , тому відносимо в обидва розділу. Серед автомобілів такого типу велосипеда відповідають повнопривідні універсали. Детальніше читайте в нашій "Як вибрати кросовий велосипед". Відмінний вибір для тих, хто хоче повсякденний велосипед для міста і при цьому не пропустити виїзд на дачу або в похід.

Приємної покупки і подальшого катання!

59 товаров
12
Велосипед Leon HD-80
Добрый день, по видео ошибочные даные относительно количества передач
Велосипед Author Horizon 29"
Отличный велосипед! Я честно пытался придраться хоть к чему-то, но в итоге явных минусов мне так и не удалось найти. Для идеального велосипеда не хватает тормозов от shimano, хотя здесь установлены тормоза tektro, на которые у меня, честно говоря, тоже нареканий нет. Я не знаю, как у Author получается достигать такого соотношения цены к качеству. Оценка - однозначно 5 звезд
Велосипед Author Vertigo
Нравится легкий ход как на ровной, так и холмистой дороге, и в то же время, надежное сцепление шин даже с мокрым покрытием. Катаюсь в любую погоду, влажность никак не отражается на качестве материала. Сам велосипед весит немного, колесо можно без проблем заменить без инструментов, хотя мне не пришлось это делать в течение года: все работает отлично.
Велосипед Author Horizon 29"
Люблю такие велики, тут гибрид и кроссовый в одном. Конечно, может чистому кроссу по характеристикам и уступает, зато функционал лучше, и по городу на нем удобней ездить. Велосипеды у AUTHOR получается шикарные, а самое главное - доступные. Рама легенькая, но при этом прочная. Тормоза норм. работают.
Велосипед Leon HD 80
Помоему трос задней перекидки проложен очень неудачно,на заднем пере в районе цепи,+грязь с колес туда летит!
Отобрано 59 товарів из 1873
1
Ціна, грн.
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Рік
Бренд
Тип велосипеда
гібриди

Гібриди часто іменуються крос велосипедами. Це найбільш універсальні моделі з усіх випущених на сьогоднішній день. Щоб без проблем пересуватися по самим різним типам місцевості, від асфальтованих доріг до грунтовки, кросовий велосипед повинен мати спеціальну конструкцію. Головні особливості гібриду: колеса 28", більш висока і легка рама (в порівнянні з маунтінбайком), наявність дискових гальм (зазвичай, але не завжди) та амортизаційної вилки, з ходом до 100 мм

У вас є можливість купити кросовий велосипед у нашому інтернет-­магазині з доставкою у Київ або будь-яке інше місто України.

044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00