Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Гібридні кросові

Гібриди - це велосипеди для тих, хто їздить по асфальту і по грунту приблизно порівну. Такі люди не хочуть шосейний, міський або гірський велосипед, а хочуть щось середнє. 28"колеса відмінно їдуть по асфальту і цілком здатні витримати ліси і поля. Гібриди часто використовуються і для велотуризму, тому ми іноді самі ламаємо голову, куди віднести велосипед - до гібридів, або туристичним велосипедів , тому відносимо в обидва розділу. Серед автомобілів такого типу велосипеда відповідають повнопривідні універсали. Детальніше читайте в нашій "Як вибрати кросовий велосипед". Відмінний вибір для тих, хто хоче повсякденний велосипед для міста і при цьому не пропустити виїзд на дачу або в похід.

Приємної покупки і подальшого катання!

105 товарів
Велосипед Marin Kentfield 1
Классный вел, мне оч понравился. Я рад, что до сих пор можно купить недорогой велосипед хорошего качества. На что отел обратить особое внимание, так это на посадку. Кто не силен в геометриях, как я , сложно понять, какая посадка на велосипеде будет. Так вот на этом веле посадка вертикальная. Крутой руль и мязкие грипсы. Мне кажется уже по одним грипсам можно оценить вел: если они дешевые, то вел гавно, сколь бы раскрученным бы ни был бренд. Грипсы -- та деталь, на которую смотрят в последнюю очередь и на ней норовят производители сэкономить. У этого америкоса грипсы охерительные. Да, тут трансмиссия турней, скоростей всего 7. Но если нужен вел для поездок по городу, то этого хватит за глаза. И ломаться здесь почти нечему, поэтому можно быть уверенным на все 100.
Я своим оч доволен, рекомендую всем.
Велосипед VNC Expance A2 27.5"
Конструктори у велосипеді VNC Expance не продумано поставили 170 мм шатуни і пружинну вилку з ходом 60 мм. При зіскакуванні з бардюра за три роки експлуатації неодноразово чиркав шатунами і педалями об асфальт. Купив не цей велік коротші шатуни і все мої нові шатуни більше не чіркають по асфальту.
Велосипед VNC SweepRacer A4
Дуже класний та надійний велосипед! Придав для їзди по місту та інколи по лісі, комфорту вистачає завжди.
Велосипед Pride Rocx 8.1 FLB
Велосипед Pride Rocx 8.1 FLBВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Вони дещо різні за своїм призначенням: цей байк буде класним у якості фітнес-тренажера, або комьютера. А рокстеді -- це більше для ізди по грунтівці, лайт прогулянок лісами-полями. Він повільніший за Рокс, але більш комфортний.
Велосипед Reid Transit Disc
Велосипед Reid Transit DiscВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Вага приблизно 13.7кг, але залежить від розміра рами
Відібрано 105 товарів з 2161
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Тип амортизації
Тип вилки
Хід вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Рік
Бренд
Тип велосипеда
гібриди
💰 Товарів у розділі105
💲 Цінавід 6799 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівCross, Giant, Liv (тільки для жінок) та інше
✅ Для когоУнісекс, Для чоловіків, Для дівчинки та інше
✅ Тип амортизаціїХардтейл, Без амортизації

Гібриди часто іменуються крос велосипедами. Це найбільш універсальні моделі з усіх випущених на сьогоднішній день. Щоб без проблем пересуватися по самим різним типам місцевості, від асфальтованих доріг до грунтовки, кросовий велосипед повинен мати спеціальну конструкцію. Головні особливості гібриду: колеса 28", більш висока і легка рама (в порівнянні з маунтінбайком), наявність дискових гальм (зазвичай, але не завжди) та амортизаційної вилки, з ходом до 100 мм

У вас є можливість купити кросовий велосипед у нашому інтернет-­магазині з доставкою у Київ або будь-яке інше місто України.

044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00