Ми працюємо. Робіть замовлення, а питання пишіть нам у Телеграмм. Усім нам перемоги!

Фетбайки

Фетбайки (Fatbike) - це нове слово в велосипедній техніці. Головна риса фетбайка - дуже широкі покришки (від 3,5 до 5 дюймів). Широка покришка дозволяє їздити з низьким тиском від 0,2 до 2 атмосфер, збільшуючи амортизацію і дозволяючи комфортно проходити камені і нерівності. Навіть на жорсткій вилці цей велосипед комфортніше звичайного байка з м'якою виделкою. А збільшена площа контакту робить можливою їзду будь-якими складними і сипучими грунтами - пісок, сніг, топка і брудний грунт. При цьому він досі виглядає дуже незвично і приваблює увагу на вулиці.

28 товаров
Велосипед Formula Paladin DD 24"
Это не велосипед, а вездеход, взяли такой сыну на 10 лет, так он на нем везде проезжает, пусть то будет грунтовка или брусчатка, или асфальт, ямы пролетает и не замечает. Кстати, он не слишком тяжелый, вилка ригидная, колеса 24, так что маневренность тут хорошая и скорость можно неплохую набрать.
Велосипед Formula Paladin DD 24"
Массивный и достаточно маневренный байк, предназначенный для комфортного и скоростного перемещения по любому типу поверхности. Для моего пацана вполне подошел! И цена "не кусается!" Немного огорчил тот факт, что рама сделана из алюминия, а не легированной стали, но это - мелкий недочет в сравнении с целым комплексом достоинств! 
Отобрано 28 товарів из 1873
1
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Рік
Бренд
Тип велосипеда
фетбайки

Часті питання про Фетбайки

Фетбайки - ТОП 5 покупок

Фетбайки - ТОП 5 крутих

Фетбайки - все про вибір

Чому ми найкращі?

  • ✔ 16 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 36672 товара і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 Cб-Нд 10-15:00