Двопідвіси

Двохпідвісні гірські велосипеди (вони ж "двопідвіси" або "повнопідвіси" від англійського Full Suspension) - це гоночні велосипеди або для екстремального гірського катання. Їх підвіска настільки добре відпрацьовує нерівності, що дозволяє значно збільшувати швидкість проходження траси. Вона також пом'якшує приземлення і робить гірське катання не тільки можливим, але і приємним.
Якщо двопідвіс недорогий (менше 800$) — то це муляж для паркового катання, комфортних поїздок "за хлібом" або для дітей. Не намагайтеся кататися на такому велосипеді в екстремальному стилі! Детальніше про вибір двухпідвеса читайте в нашій статті "Як вибрати двопідвіс".

 
49 товарів
12
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Велосипед Marin Rift Zone 2 29"
Для активного катання та лютого бездоріжжя те що треба! Аморт відпрацьовує на 100% !
Велосипед Cannondale Habit 3 29"
Велосипед Cannondale Habit 3 29"ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня, якщо Ви маєте на увазі дитяче велокрісло, то нажаль жодне не підійде: ця рама не розрахована на встановлення велокрісла, як і всі двопідвісні рами
Велосипед Orbea Oiz H20 29"
Прикольный найнер с хорошей качественной сборкой. Задний подвес отлично отрабатывает, чётко. Как амортизатор у станка, вжух-вжух. Ровный ход у задней подвески, как часы работает. Вилка тоже амортизационная адаптируется под смену покрытия. Здесь воздушная вилка. Не жалею о покупке.
Велосипед Orbea Oiz H30 29"
Найнер, горный, двухподвес, кросс-кантрийный, воздушная вилка со стодвадцатым, гидрачи дисковые японки, с манетками на лок, тут каждый компонент можно в байке отдельно обсудить на его качество грамотное. Об одном только жалею, что рано купил. У меня такой же, я 85 за него отдал ещё и за доставку сверху. А у вас за 80 всего и с доставкой бесплатной. Ещё и кэшбек щедрый. Выгодно так-то.
Відібрано 49 товарів з 2448
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Тип вилки
Хід вилки
Тип заднього амортизатора
Хід задньої підвіски
Діаметр колеса
Матеріал рами
Рік
Бренд
Тип велосипеда
двопідвіси
💰 Товарів у розділі49
💲 Цінавід 47100 грн
💎 Знижкадо 25%
🔥 Від брендівScott, Kona, Liv та інше
✅ Для когоДля дорослих, Унісекс, Для жінок та інше
✅ Тип амортизаціїДвохпідвіс
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00