Велосипеди VNC

Велосипеди VNC - це молодий бренд, який заслуговує на свою увагу не тільки прийнятною ціною і широким асортиментом, але і якістю складання велосипедів і надійністю деталей. Висока надійність гарантована тим, що виробництво відбувається на заводі Bergamont. Велосипеди VNC представляють широку лінійку дитячих велосипедів, що для різного віку та відрізняються для хлопчиків та дівчаток з дизайну та кольору. Також гарний вибір міських велосипедів, гірських хардтейлів — для пересіченої місцевості, велосипедів для туризму, з геометрією велосипедів, що дозволяє долати великі відстані, а також складних велосипедів для прогулянкового катання парками та скверами.

69 товарів
Велосипед VNC Highway A10 24"
Велосипед классный, однако Я не увидел в характеристиках максимальную нагрузку, а для меня это очень важно ведь Я вешу 100 кг и велосипеды имеющие максимальную нагрузку 110 кг не выдержуют меня, ведь я езжу ещё с 20 кг сумкой. Добавьте пожалуйста во все характеристики обычных велосипедов (не електро велосипеды) максимальную нагрузку. Спасибо ❤️
Велосипед VNC MontRider A5 29"
Велосипед VNC MontRider A5 29"ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
гарне питаня)) Але річ у тім, що ми наповнюємо сай із офіційних специфікацій виробника. А там написано, що Rear derailleur Shimano Tourney RD-TX800. Фото надає виробник, щоб ви зрозуміли як виглядає геометрія рами та її фарбування.
Велосипед VNC PrimeRacer A7
Велосипед VNC PrimeRacer A7ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Доброго дня. Так , розмір рами 49 см (Зріст 165 см - 180 см)
Велосипед VNC RockRider A7 27,5"
Велосипед прям отличный для того, чтобы лишнее растрясти и ноги подкачать. Наличие 24 скоростей для этого имеется, чтобы понапрягать бёдра при заходе на склоны или при наборе скорости, чтобы прокачать выносливость. Для велопрогулок можно взять вариант попроще, а этот именно для активных катаний рекомендую.
Відібрано 69 товарів з 2211
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Тип амортизації
Тип вилки
Хід вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Рік
Бренд
Бренд
VNC
💰 Товарів у розділі69
💲 Цінавід 5160 грн
💎 Знижкадо 15%
🔥 Від брендівVNC
✅ Для когоДля дівчинки, Для дорослих, Для чоловіків та інше
✅ Тип амортизаціїЗадня, Двохпідвіс, Без амортизації та інше
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00