Велосипеди крос-кантрі

Одним з найпопулярніших видів велосипедів є маунтінбайк, призначений для їзди по пересічній місцевості. Гірські велосипеди діляться на підвиди, залежно від особливостей конструкції і призначення. І таким підвидом є велосипед для крос кантрі (XC racing, crosscountry). Він дозволяє спортсмену максимально швидко рухатися вгору і вниз по пересіченій місцевості. Зазвичай в категорії "крос кантрі" можна зустріти велосипед хардтейл з алюмінієвою або карбоновою рамою, яка відрізняється подовженим переднім трикутником.
Крім спеціальної рами, що забезпечує низьку посадку, велосипеди для крос кантрі мають й інші важливі особливості. Вони оснащені дисковими гальмами, які вже стали стандартом для даної категорії маунтінбайків. Також моделі комплектуються трансмісією високого рівня і блокованою короткохідною амортизаційною вилкою. Якщо ви плануєте освоювати або вже активно займаєтеся крос кантрі, пропонуємо придбати відповідний велосипед у нашому інтернет-магазині з оперативною доставкою замовлення в будь-яке місто України.

83 товари
Велосипед Marin Team Marin 1 29"
Просто супер, не дарма вибрали за порадами цього виробника. Дуже якісно зроблено, зовсім без запаху прийшов. Чоловік легко зібрав за пару годин
Велосипед Marin Bobcat Trail 3 29"
Велосипед Marin Bobcat Trail 3 29"ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Трансмісія велосипеда має 16 швидкостей. Їх складають 2 зірки системи шатунів та 8 зірок касети SunRace. Перемикають швидкості комплектуючі туристичного класу Shimano Altus.
Велосипед Pride Rebel 9.1
Велосипед Pride Rebel 9.1ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Лише консольний, тобто той, що хомутом кріпеться до підсидільного штиря, оскільки спеціальних кріплень на рамі нема
Велосипед Marin Bobcat Trail 4 29"
Велосипед Marin Bobcat Trail 4 29"ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Так і є, це велосипед з трейловою геометрією, кут вилки відрізняється від кросс-кантрійних моделей та розрахован на бульш екстрімальне використання
Велосипед Marin Bobcat Trail 5 29"
Велосипед Marin Bobcat Trail 5 29"ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Треба будет проклеїти спеціальний фліпер та встановити ніпеля для бескамерки. Ну й замінити стокові покришки, оскільки вони підтриміють лише камерну експлуатацію.
Відібрано 83 товари з 2193
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Тип амортизації
Тип вилки
Хід вилки
Хід задньої підвіски
Діаметр колеса
Матеріал рами
Рік
Бренд
Тип велосипеда
крос-кантрі
💰 Товарів у розділі83
💲 Цінавід 19761 грн
💎 Знижкадо 32%
🔥 Від брендівCorratec, KTM, Cyclone та інше
✅ Для когоУнісекс, Для дітей, Для чоловіків та інше
✅ Тип амортизаціїДвохпідвіс, Хардтейл
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00