Велосипеди Polygon

Велосипедний бренд Polygon відмінно знайомий шанувальникам велосипедного якості, а новачкам які в пошуках свого першого велосипеда перебувають у скрутному становищі, Polygon буде вельми до речі, корисним, потрібним, і взагалі дуже сподобається. Сподобається, в першу чергу, своєю ціновою політикою, яка більш ніж гуманна, демократична і народна. По-друге, звичайно ж якістю - індонезійці виробляючи на своєму заводі безліч більш іменитих, ніж вони самі брендів, набили руку на те, щоб робити якісно і надійно.


15 товарів
Велосипед Polygon Strattos S2
Як льтернатива МТБ як що кататися по асфальту дуже не погана, легкий и швидкий велосипед
Велосипед Polygon Siskiu D7 29"
Предоставьте, пожалуйста, ответ Дмитрию, т.к. также интересует этот вопрос для размера М
Велосипед Polygon Path 2
Собирал сам я его, думал уже собранный доставят, нет. В разобранном  виде пришёл. Мне доставщик сказал. что у них на сайте ссылки на инструкции есть видео. Вот по ней и собирал. Вчера в парке возле дома покатался, ну неплохо так. Он без амортизации, но особо не вибрирует, когда по брусчатке катишь. По земле мягенько идёт. По асфальту ровному вообще удовольствие кататься.
Велосипед Polygon Premier 5 27.5"
Характеристика "любительский хардтейл" самое подходящее для краткого описания этой модели велосипеда.  Взял его за плавный ход. У меня у знакомого просто такой же, пару раз катанулся, очень понравилось, идёт легко. А мне на работу как раз ездить самое-то. Ну или вечером в парке покататься.
Велосипед Polygon Siskiu D5 27.5"
Велосипед для легкого трейла, сейчас такое называется downcountry. Но в стоковом состоянии он для этого не пригоден, нужно как минимум заменить вилку и добавить дроппер-пост.
Відібрано 15 товарів з 2465
1
Зріст велосипедиста, см
Тип амортизації
Тип вилки
Хід вилки
Діаметр колеса
Рік
Бренд
Бренд
Polygon
💰 Товарів у розділі15
💲 Цінавід 19980 грн
💎 Знижкадо 10%
🔥 Від брендівPolygon
✅ Для когоДля чоловіків, Для дорослих, Унісекс та інше
✅ Тип амортизаціїДвохпідвіс, Без амортизації, Хардтейл
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00