Тренажери для грудей

Тренажери для грудей, як і інші снаряди, представлені на нашому сайті, призначені для всіх вікових груп та різного рівня підготовки. Чи то новачки, чи професійні спортсмени, всі зможуть вибрати для себе підходящий. Бруси, турніки, лави, набори стійок з гантелями, грифи, штанги з дисками та багато іншого в широкій вилці для будь-якого гаманця. Не обов'язково купувати абонемент і йти до спортзалу, можна займатися вдома у будь-який час та в будь-яку погоду.

89 товарів
Стойка под штангу Hop-Sport HS-1008...
У нас не большой спортивный зал в подвале дома. потихоньку мы сами с ребятами его оборудуем. Последнее наше приобретение это стойка для штанги. Хорошо и крепко сделана, а безопасность с занятием со штангой у нас на первом месте и эта стойка не подведет! Спасибо компании за отличную стойку!
Брусья Hop-Sport HS-1003K
Неплохо, хорошая модель, мне нравится. Материал нормальный, все надежно закреплено, крепкая конструкция. Удобно, что обивку на подлокотниках и спинке сделали из приятного материала, он не вызывает раздражение после долгих занятий. В целом отличная и доступная модель.
Відібрано 89 товарів з 761
1
Ціна, грн
Бренд
Призначення
Для грудей
💰 Товарів у розділі89
💲 Цінавід 1888 грн
💎 Знижкадо 20%
🔥 Від брендівSteelflex, RN-Sport, WiCiGer та інше
✅ ПризначенняДля спини, Універсальний, Для ніг та інше
✅ КласПрофесійний, Для будинку
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00