Електровелосипеди унісекс

Електровелосипеди унісекс призначені для чоловіків і жінок, які хочуть отримувати більше задоволення від їзди містом та за його межею. Електробайки підходять людям із будь-яким рівнем підготовки. Наявність двигуна дозволяє дозувати фізичне навантаження. Електричний велосипед використовують не лише як транспортний засіб для поїздок на роботу чи навчання. Просунуті любителі та спортсмени вибирають цей тип байків, щоб отримати максимум драйву від проходження технічно складних трас. Це оптимальний варіант для бездоріжжя, оскільки ви можете зосередитись на спусках та не витрачати зайві сили на подолання підйомів.

98 товарів
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Відібрано 98 товарів з 151
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Максимальне навантаження
Рік
Бренд
Для кого
Унісекс
💰 Товарів у розділі98
💲 Цінавід 21953 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівTitan, Eleek, Devron та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Каретковий, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00