Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

З електромотором електровелосипеди

Велосипеди з електромотором – це сучасний транспорт, за яким майбутнє. За допомогою двигуна можна проїхати далі і побачити більше. Електробайки є унікальними тренажерами, що дозволяють чітко розподіляти навантаження. І якщо поїздка вже вас вимотала без залишку, то доїхати додому ви можете на електромоторі, не крутячи педалі електровелосипеда. Електротяга допоможе на крутих підйомах, які раніше ви б долали пішки, і суттєво збільшить дальність поїздок. Байки з електромотором - це природна еволюція велоіндустрії, яка відкриває нові горизонти, розсуваючи колишні межі можливостей.

149 товарів
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Электровелосипед Azimut Е-Gemini ...
Велосипед в целом не плохой, начального уровня, в моём случае езда по городу на небольшие дистанции, меня устраивает. 22кг. Тяжеловат если тащить выше второго этажа по ступенькам, это надо учесть. Заказывал наложенным платежом, пришел в коробке частично разобран, собрать не сложно, лучше это сделать на почте чтоб выявить дефекты, я этого не сделал и уже потом заметил дефект с передним тормозом, он немного гнет тормозной диск. Позже исправлю сам. На электротяге едет неплохо, но на крутом подъёме не вытягивает. Заряд держит нормально, меня устраивает. Каких то больших недостатков пока не заметил, если аккуратно пользоваться то думаю прослужит долго.
Электровелосипед Giant Talon E+ 3 ...
Пробіг до 150 км, але це в ідеальних умовах, реально на 80 - 100 км вистачає в середньому
Электровелосипед Azimut E-Nevada 5...
Нажаль досиупна тілки така сборка як в характеристиках
Відібрано 149 товарів з 155
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Максимальне навантаження
Рік
Бренд
Тип велосипеда
з електромотором
💰 Товарів у розділі149
💲 Цінавід 21953 грн
💎 Знижкадо 30%
🔥 Від брендівMomentum, Crosser, OUXI та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Каретковий, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00