Електровелосипеди з повітряним заднім амортизатором

Електровелосипеди з заднім повітряним амортизатором - це якісна розробка провідних виробників, яка дозволяє дуже точно налаштовувати параметри заднього амортизатора в двопідвісних варіантах велосипеда. Заднє колесо завдяки незалежній підвісці та амортизатору плавно огинає всі нерівності, практично не відриваючись від землі. Зростання велосипедиста може бути від 160 см до 195 см. Електромотор у каретковому вузлі допоможе Вам проїхати майже до 180 км пробігу на одному заряді акумулятора.

8 товарів
Электровелосипед Bottecchia E-Full...
Вел просто улетный, не жалею, что купил его. Кататься на таком одно удовольствие. Рама легкая, даже с учетом спрятанной батареи внутри. Конечно, про обвес можно долго говорить, но тут и так все понятно, ведь весь топ на нем установлен. Управляемость шикарная, амортизаторы RockShox регулируемые, и гасят все неровности на 6 по пятибалльной шкале :)
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Відібрано 8 товарів з 98
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Тип заднього амортизатора
Повітряний
💰 Товарів у розділі8
💲 Цінавід 28211 грн
💎 Знижкадо 10%
🔥 Від брендівScott, Crosser, Orbea та інше
✅ Тип двигунаЗаднє мотор-колесо, Каретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00