Електровелосипеди з можливістю вибору системи керування електротягою (ручкою акселератора чи системою допомоги педалювання)

Електровелосипеди з можливістю вибору системи керування електротягою ручкою акселератора або системою допомоги педалювання легко підлаштовуються під різні умови їзди. Ручка акселератора може бути стандартною або важільною. Електричний двигун відповідає за приведення в рух коліс. Електробайк може бути повнопривідним, із заднім або переднім приводом. За допомогою фільтрів легко вибрати потужність двигуна, вольтаж, ємність акумулятора та інші характеристики. Доступні гірські, складні міські моделі для любителів, новачків, професіоналів. Відповідний варіант повинен відповідати стилю та умовам катання, зростання та ваги райдера.

32 товари
12
Электровелосипед Maxxter City
Электровелосипед Maxxter CityВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Електровелосипед Maxxter City використовує літій-іонну батарею.
Электровелосипед Crosser Е-XC-330...
Доброго дня, на двигуні до 40 км, все залежить від навантаження та зовнішніх умов: кількість підйомів, вітер, тип дорожнього покриття і таке інше
Электровелосипед Crosser Ultra Hyd...
Так, можна. Роз'єм живлення розташований на самому акумуляторі, тому, щоб зарядити велосипед, не обов'яково його нести до розетки, можна від'єднати батарею від велосипеда та заряджати де завгодно.
Электровелосипед Crosser Shadow 2x...
Так, авжеж, на цьому велосипеді стоїть редукторний двигун. Він не заважає їзді велосипеда, коли не працює. Тому, не використовуючи двигун, цей байк буде просто як важкий (21,3 кг) гірський велосипед)
Электровелосипед Vega Family 2
Электровелосипед Vega Family 2ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
На велокомпьютері можно вибрати режим помічника, которий допомогає коли крутяться педалі, або на кермі є кнопка яка дозволяє їхати без педалювання
Відібрано 32 товари з 98
1
Ціна, грн
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Діаметр колеса
Тип задньої втулки
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Управління електротягою
Комбіноване (Throttle + PAS)
💰 Товарів у розділі32
💲 Цінавід 19722 грн
💎 Знижкадо 25%
🔥 Від брендівVega, Azimut, Maxxter та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Заднє мотор-колесо
✅ Тип батареїЛітій-іонна
Електровелосипеди з можливістю вибору системи керування електротягою (ручкою акселератора чи системою допомоги педалювання) ми доставимо в місті: Харкові, Києві, Одесі, Дніпрі, Хмельницькому, Черкасах, Херсоні, Миколаєві, Чернівцях, Полтаві, Івано-Франківську, Ужгороді, Луцьку, Запоріжжя, Житомирі, Кропивницького, Чернігові, Тернополі і в інших містах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00