Електровелосипеди (двопідвіси)

Електровелосипеди двопідвіси дозволять Вам дуже впевнено почуватися у будь-яких позашляхових умовах із загальним пробігом на одному заряді до 180 км при максимальній швидкості до 100 км/год. Це вразить будь-кого. Продумана система підвісу задньої підвіски дозволяє задньому колесу, слідом на передньому, м'яко огинати всі нерівності дорожніх умов, не відриваючись від ґрунту та забезпечуючи максимальну стійкість при екстремальному катанні. Дискові гідравлічні гальма, встановлені практично у всіх моделях, зможуть плавно та швидко зупинити велосипед за будь-якої погоди з будь-якої швидкості, де б Ви не каталися.

16 товарів
Электровелосипед Bottecchia E-Full...
Вел просто улетный, не жалею, что купил его. Кататься на таком одно удовольствие. Рама легкая, даже с учетом спрятанной батареи внутри. Конечно, про обвес можно долго говорить, но тут и так все понятно, ведь весь топ на нем установлен. Управляемость шикарная, амортизаторы RockShox регулируемые, и гасят все неровности на 6 по пятибалльной шкале :)
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Відібрано 16 товарів з 85
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт·г
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Тип амортизації
Двохпідвіс
💰 Товарів у розділі16
💲 Цінавід 86000 грн
🔥 Від брендівBayka, Scott, KTM та інше
✅ Тип двигунаЗаднє мотор-колесо, Каретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00