Електровелосипеди сірі

Електровелосипеди сірого кольору відрізняються практичністю та універсальністю. На фарбі будуть малопомітні пил, бруд, сліди велосипедного мастила, дрібні подряпини та вм'ятини. Дизайн у сірій гамі найчастіше обирають розважливі та впевнені у завтрашньому дні люди. До такого байка дуже легко підібрати аксесуари, оскільки сірий добре поєднується з більшістю теплих та холодних відтінків. Для тих, хто хоче виділитися, випускають велосипеди із комбінованим розфарбуванням. Декілька яскравих колірних акцентів здатні перетворити модель непомітного забарвлення на стильний і оригінальний електробайк.

18 товарів
Электровелосипед Bottecchia E-Full...
Вел просто улетный, не жалею, что купил его. Кататься на таком одно удовольствие. Рама легкая, даже с учетом спрятанной батареи внутри. Конечно, про обвес можно долго говорить, но тут и так все понятно, ведь весь топ на нем установлен. Управляемость шикарная, амортизаторы RockShox регулируемые, и гасят все неровности на 6 по пятибалльной шкале :)
Электровелосипед Liv Rove E+
Электровелосипед Liv Rove E+ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Максимальний пробіг на одному заряді до 150 км
Электровелосипед Bianchi E-Spillo ...
Доброго дня. цей велосипед не має ручки газу, двигун тут працює як асистент. Так звана Система допомоги педалюванню (PAS) Вона працює до 25 км/год після чого автоматично вимикається та можна їхати швидше за допомогою власних сил
Электровелосипед KTM Macina Kapoho...
Вітаємо. обмеження швидкості встановлено виробником щоб відповідати законадавству більшості європейських країн. Більше 25 км/год можна розганятись, але двигун вже не буде допомогати
Электровелосипед Crosser Shadow 2x...
Так, авжеж, на цьому велосипеді стоїть редукторний двигун. Він не заважає їзді велосипеда, коли не працює. Тому, не використовуючи двигун, цей байк буде просто як важкий (21,3 кг) гірський велосипед)
Відібрано 18 товарів з 98
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Максимальна швидкість
Максимальний пробіг на одному заряді
Потужність двигуна
Вольтаж двигуна
Тип амортизації
Тип вилки
Тип заднього амортизатора
Діаметр колеса
Матеріал рами
Максимальне навантаження
Рік
Бренд
Колір
Сірий
💰 Товарів у розділі18
💲 Цінавід 17765 грн
💎 Знижкадо 10%
🔥 Від брендівLeon, Liv (тільки для жінок), KTM та інше
✅ Тип двигунаПереднє мотор-колесо, Заднє мотор-колесо, Каретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00