Електровелосипеди помаранчеві

В нашому магазині електровелосипеди помаранчеві представлені у великому асортименті. Серед них є електробайки гірські, а є і міські електровелосипеди оранжевого кольору з комфортною геометрією і широким сидінням. Гірські елетровелосипеди оснащені двигуном в каретці, який допомагає крутити систему шатунів електробайка. Міські, як правило, побудовані на мотор-колесах. В інтенсивному міському трафіку вони є найкращим транспортом, з яким не зрівняється в швидкості ні автомобіль, ні метро. Акумулятори на електробайках захищені від води і бруду. Великий вибір електровелосипедів помаранчевих ви знайдете в нашому магазині.

3 товари
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Рекомендую этот велик всем любителям качественных байков. Два месяца на нем откатал, и даже поругать особо не могу. Вес, конечно, большой, но это понятно, так как дополнительную нагрузку батарея и мотор берет. В остальном к комплектующим нет вопросов, все надежно и качественно.
Электровелосипед Haibike SDURO Har...
Очень красивый, яркий велосипед. Цена конечно не маленькая. Но на данном велосипеде хорошая батарея. Да и электроматор много мест не занимает. Примерно, заряда хватает на 100 км. Довольно тяжелой, Где-то 20-23 кг. Материалы качественные. Основные агрегаты защищает кожух.
Відібрано 3 товари з 98
1
Зріст велосипедиста, см
Ємність акумулятора, Вт/г
Потужність двигуна
Тип велосипеда
Тип вилки
Діаметр колеса
Кількість швидкостей
Максимальне навантаження
Рік
Країна бренду
Бренд
Особливості
💰 Товарів у розділі3
💲 Цінавід 80640 грн
🔥 Від брендівKTM, Haibike
✅ Тип двигунаКаретковий
✅ Тип батареїЛітій-іонна
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00