Покришки

Велосипедні покришки та шини сьогодні - це інженерні шедеври, над проектування яких працюють цілі групи інженерів і вчених. Однак навіть при науковому підході неможливо зробити повністю універсальну велорезину. У нас в магазині є будь-які варіанти велосипедних покришок, для всіх можливих стилів катання, типів дорожніх покриттів і діаметрів коліс.
Покришки для велосипеда, напевно одна з найважливіших його частин - правильно підібрана і накачана велорезина може в рази поліпшити властивості велосипеда. Тільки уявіть, як злетить ваш велосипед, якщо замінити стокову жорстку гуму вагою кілограм, на якісну з вагою 300 грамів!   "Як вибрати велопокришкі" читайте в нашій статті.

806 товаров
Покрышка Panaracer GravelKing SS 700x35C Folding
Заказывал у вас покрышки , безкамерно стали без проблем , накат отличный . Спасибо !
Покрышка Panaracer GravelKing SK Plus 700x35C
Насмотрелся блогеров, rolling resistance и пр. Купил для использования бескамерно, но как оказалось, они не подходят для бескамерного использования(у меня точно TLC версия). Постоянно травит между ободом и покрышкой. Попал с ними впросак в дождь, вымыло весь герметик(Slime), пены по бортам было немеряно, в итоге заднее так спустило, что оно больше не накачивалось. Попробовал переставить снова, использовал камеру, чтоб надёжно захлопнуть хотя бы один борт. Кстати, у меня в замки борта становятся с большим трудом. В итоге, та же песня, травит со всех бортов, но не так быстро как в первый раз.
Такое ощущение, что травит и через боковые стенки - на них появляются пузырьки герметика, или это так плюется с обода, хз.
Обода у меня Alexrims Volar 2.1. Прошлые мои покрыхи Hutchinson Overide прекрасно с ними дружили. На немецких сайтах нашел отзывЫ с аналогичной проблемой, с ободами подороже. Причем, один товарищ писал, что до SK Plus к него были просто SK, так они работали на том же ободе замечательно.
Ну, из плюсов, это относительно небольшой вес и действительно хороший накат как на такую зубастость. Но все равно, эти плюсы для меня перечёркивает их небескамерность!
Отображено 806 товарів
0
Ціна, грн.
Безкамерне використання
Ширина (фільтр)
Бренд
Особливості

Часті питання про Покришки

Покришки - ТОП 5 покупок

Покришки - ТОП 5 крутих

Покришки - все про вибір

Чому ми найкращі?

  • ✔ 15 років продаємо все для спорту
  • ✔ Самі займаємося спортом все життя
  • ✔ 41058 товарів і 3000 власних відеооглядів
  • Найкращі умови розстрочки
  • ✔ 96% покупців поставили нам 5 і 4
Покришки будуть доставлені вам в місті: Одесі, Києві, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Житомирі, Чернівцях, Івано-Франківську, Чернігові, Луцьку, Херсоні, Вінниці, Рівне, Миколаєві, Черкасах, Хмельницькому, Львові, Сумах , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:30; Сб, ВС 10-19:00