Велозамки

Кажуть, жоден велозамок не вбереже від крадіжки, і це правда. Ключове питання в тому, скільки часу і сил готовий витратити злодій для присвоєння вашого велосипеда. А ось тут багато вирішує ваш велозамок, тому радимо придбати його заздалегідь.
Вибираючи протиугінний замок для велосипеда, враховуйте розміри його троса або дужки. Довгим тросом легше кріпити велосипед до дерев, можна закріпити 2-3 велосипеда, але замок буде важче. Велика товщина – це стійкість до перекушування, але також і більша вага.
Велозамки бувають кодові і під ключ. Оскільки втрата ключа принесе вам багато неприємностей, то ми рекомендуємо вам вибирати кодовий замок, як більш практичний і зручний.
Радимо почитати нашу статті: «Як уберегти велосипед від крадіжки?» і «Що робити, якщо вкрали велосипед?».

423 товари
Велозамок OnGuard Mastiff 800x8 мм
Класний замок, купив 2 замка OnGuard для захисту велосипеда https://veliki.com.ua/goods_vento-foldy-adv-20.htm#black 1) цей OnGuard 8119 Mastiff Chain Lock, цеп 80см х 8мм, Raiting security 70/100 - для захисту рами та заднього колеса; 2) тросовий OnGuard 8039 Akita Cable Lock - 120см х 12мм, Raiting security 40/100 - для захисту переднього колеса та вилки, https://veliki.com.ua/goods_zamok_pod_klyuch_onguard_akita_120sm_x_12mm.htm.
Товарами задоволений - оптимально розміщуються під седлом і не заважають.
Велозамок Giant Surelock Protector 2 STD
Замок спас велосипед. Воры пытались спилить его, но ни скоба, ни сам замок и близко не поддались. Видимо, от обиды, с велосипеда украли седло вместе с закреплённым на нем катофотом, но согласитесь - это мелочи в сравнении со всем))
Велозамок OnGuard Bulldog STD DT
Гарний замок для велосипеда тепер, менш страшно залишати свій транспорт без нагляду коли іду в магазин.
Велозамок OnGuard Terrier Combo 4 1200х6...
Доволен ребенок 8 лет!
Все ясно и понятно!
Меняется код замка! хоть каждый день меняй!
Вещь нужная!!!
Велозамок OnGuard Doberman Combo GLO 1850...
Отличный крепкий замок. Программируется на свой код очень легко по прилагаемой инструкции. Единственный минус это прилагаемый в комплекте кронштейн крепления к раме велосипеда. Во время езды от вибрации он просто отломался и замок чуть не упал на дорогу, но я его вожк просо в велокорзинке :) https://veliki.com.ua/goods_zamok_onguard_doberman_glo_kodovyj_na_4_cifry_s_led-podsvetkoj_spiralnyj_tros_185sm_x_12mm_derzhat.htm
Відображено 423 товари
0
Ціна, грн
Тип замка
Довжина ланцюга/тросу/сегментів
Кріплення на раму
Бренд
💰 Товарів у розділі423
💲 Цінавід 128 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівXLC, Crazy Safety, M-Wave та інше
✅ Вид велозамкаСегментний, Блокатор колеса, U-подібної форми та інше
✅ Тип замкаКод, Ключ
Велозамки ми доставимо в місті: Одесі, Києві, Дніпрі, Харкові, Тернополі, Хмельницькому, Сумах, Рівне, Запоріжжя, Житомирі, Чернівцях, Кропивницького, Луцьку, Львові, Черкасах, Миколаєві, Вінниці, Ужгороді і у всіх інших населених пунктах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00