Велозамки

Кажуть, жоден велозамок не вбереже від крадіжки, і це правда. Ключове питання в тому, скільки часу і сил готовий витратити злодій для присвоєння вашого велосипеда. А ось тут багато вирішує ваш велозамок, тому радимо придбати його заздалегідь.
Вибираючи протиугінний замок для велосипеда, враховуйте розміри його троса або дужки. Довгим тросом легше кріпити велосипед до дерев, можна закріпити 2-3 велосипеда, але замок буде важче. Велика товщина – це стійкість до перекушування, але також і більша вага.
Велозамки бувають кодові і під ключ. Оскільки втрата ключа принесе вам багато неприємностей, то ми рекомендуємо вам вибирати кодовий замок, як більш практичний і зручний.
Радимо почитати нашу статті: «Як уберегти велосипед від крадіжки?» і «Що робити, якщо вкрали велосипед?».

436 товарів
Велозамок OnGuard Bulldog DT
Гарний замок для велосипеда тепер, менш страшно залишати свій транспорт без нагляду коли іду в магазин.
Ольга
Отличный крепкий замок. Программируется на свой код очень легко по прилагаемой инструкции. Единственный минус это прилагаемый в комплекте кронштейн крепления к раме велосипеда. Во время езды от вибрации он просто отломался и замок чуть не упал на дорогу, но я его вожк просо в велокорзинке :) https://veliki.com.ua/goods_zamok_onguard_doberman_glo_kodovyj_na_4_cifry_s_led-podsvetkoj_spiralnyj_tros_185sm_x_12mm_derzhat.htm
Велозамок Green Cycle GLK-120
Брал давно. Много катал с ним и вот чего могу сказать. Из минусов это его крепление к раме, оно ненадёжное, пластик очень плохого качества и со временем точно отвалится ибо когда едешь его колбасит по немного в разные стороны. К минусам ещё могу добавить то что при минусовых температурах рубашка троса задубевает и перестаёт растягиваться. А в остальном это очень удобный и долговечный замок.
Велозамок OnGuard Bulldog STD
Велозамок OnGuard Bulldog STDВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Вітаємо, рівень захисту 65 з 100 за специфікацією виробника
Велозамок Green Cycle GLK-220
Велозамок Green Cycle GLK-220ВІДПОВІДЬ МАГАЗИНА
Діаметр кабелю в цьому велозамку становить 12 мм.
Відображено 436 товарів
0
Ціна, грн
Тип замка
Довжина ланцюга/тросу/сегментів
Кріплення на раму
Бренд
💰 Товарів у розділі436
💲 Цінавід 146 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівCrazy Safety, Avanti, China та інше
✅ Вид велозамкаU-подібної форми, Тросовий, Сегментний та інше
✅ Тип замкаКод, Ключ
Велозамки будуть доставлені в місті: Одесі, Києві, Дніпрі, Харкові, Тернополі, Хмельницькому, Сумах, Рівне, Запоріжжя, Житомирі, Чернівцях, Кропивницького, Луцьку, Львові, Черкасах, Миколаєві, Вінниці, Ужгороді , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-19:00 СБ-НД 10-15:00