Зв'язок працює з перебоями. Якщо телефони недоступні, телефонуйте в телеграм або вайбер!

Інструменти для ланцюга

Інструмент для ланцюгів часто використовують для зняття цього важливого компонента велосипеда, ремонту, заміни або просто мастила. Ланцюг, якщо не проводити профілактичні роботи, може підказувати власнику велосипеда, що з ним щось не в порядку. Наприклад, він почне проскакувати на зубцях. Це може сигналізувати про те, що його час міняти або ж він просто забруднився. Найлегший варіант перевірити ступінь зносу - зтягнути ланцюг із зірочки. Якщо вам це вдалося легко, значить реанімація може не допомогти. Тому важливо доглядати за ланцюгом - періодично промивати і регулярно змащувати. А для того, щоб його зняти, необхідно скористатися спеціальним інструментом, який велосипедисти називають вижимка.

40 товарів
12
Выжимка цепи Ken Tech KL-9724C
Наличие не актуальное по многим товарам. И даже через сутки после уведомления о том, что какой-то позиции нет в наличии товар светится на сайте в наличии. Наложенным платежом не отправляют, предоплату долго не видят поэтому не факт, что отправят в день оплаты. А потом еще из двух товаров приходит один хотя оплачено за два.
Индикатор износа цепи Ken Tech ...
Індикатор,як індикатор. Виконує свою функцію
Відображено 40 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі40
💲 Цінавід 142 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівSpelli, Ice Toolz, Lezyne та інше
Інструменти для ланцюга будуть доставлені вам в місті: Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі, Полтаві, Запоріжжя, Івано-Франківську, Хмельницькому, Чернігові, Кропивницького, Сумах, Миколаєві, Ужгороді, Рівне, Херсоні, Тернополі, Житомирі, Луцьку і в інших містах України .
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00