Спеціальні велоінструменти

На нашому сайті ви можете вибрати інструмент для налаштування гальм, для вилок, для коліс, для рульового керування і трансмісії велосипеда. Набір цих інструментів допоможе вирішити практично всі проблеми самостійно.
417 товарів
Выжимка цепи Ken Tech KL-9724C
Наличие не актуальное по многим товарам. И даже через сутки после уведомления о том, что какой-то позиции нет в наличии товар светится на сайте в наличии. Наложенным платежом не отправляют, предоплату долго не видят поэтому не факт, что отправят в день оплаты. А потом еще из двух товаров приходит один хотя оплачено за два.
Выжимка шатуна Ice Toolz 04D2 под ...
Приємно працювати, міцна сталь, в комплекті голівка 14/15, насадка (на фото помаранчева, в житті така ж) кріпиться на магніт. Затягнути від дурної голови шатуни знялися без проблем, хоча довелося спітніти :). Вважаю ціну справедливою.
Индикатор износа цепи Ken Tech ...
Індикатор,як індикатор. Виконує свою функцію
Відображено 417 товарів
0
Ціна, грн
Бренд
💰 Товарів у розділі417
💲 Цінавід 101 грн
💎 Знижкадо 40%
🔥 Від брендівDT Swiss, Fabric, Quaxar та інше
Спеціальні велоінструменти будуть доставлені в місті: Харкові, Одесі, Києві, Дніпрі, Рівне, Івано-Франківську, Запоріжжя, Кропивницького, Чернівцях, Ужгороді, Тернополі, Полтаві, Чернігові, Львові, Черкасах, Житомирі, Луцьку, Сумах , а також в будь-яких інших містах України.
044 232 88 27
057 761 32 72
Пн-Пт 9-18:00 СБ-НД 10-15:00